تهدید در فضای مجازی را به فرصت تبدیل کرده‌ایم

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۴ ق٫ظ
تهدید در فضای مجازی را به فرصت تبدیل کرده‌ایم فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: امروز تهدید در حوزه فضای مجازی را به فرصت تبدیل کرده‌ایم و جوانان فرهیخته ای که در این حوزه علاقه وافری نشان می دهند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور شامگاه شنبه در آئین رونمایی از محصولات فرهنگی در مجتمع فجر اهواز اظهار کرد: امروز یکی از مسائل بسیار مهم در جبهه انقلاب اسلامی حوزه نرم افزاری است؛ این حوزه ابداع جدیدی هست که دشمنان به منظور ایجاد مانع برای پیشگیری از تحول جامعه اسلامی در این حوزه است.

وی افزود: آنها از طریق اقدامات نرم افزاری به ویژه در حوزه روانی طرح‌ریزی کرده‌اند تا از پیشرفت جوامع اسلامی جلوگیری کنند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به اینکه امروز تهدید در حوزه فضای مجازی را به فرصت تبدیل و جوانان فرهیخته ای که در این حوزه علاقه وافری نشان می دهند و با دست خالی و با حداقل امکانات مانند دوران دفاع مقدس فعالیت می کنند، تصریح کرد: در سیل اخیر نیز همه با دست خالی با استفاده از ظرفیت های حداقلی اقداماتی انجام دادند که دشمن در تمامی هزینه ها و وقت گذاری ها هیچ موفقیتی به دست نیاورد.

سردار شاهوارپور ادامه داد: آنهایی که در داخل به نفع دنبال آن هستند که به دشمن کمک کنند نیز نتیجه نمی‌گیرند.

وی یادآور شد: اقداماتی در حوزه هنر، نرم افزاری، ساخت کلیپ به ویژه کلیپ هایی با هدف ایجاد همگرایی، تقویت باورها و امیدآفرینی انجام شده که بسیار موثر است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) عنوان کرد: نظام اسلامی برای پیشبرد اهداف کشور و موفقیت‌های بیشتر جامعه به نیروی جوانان نیاز دارد و باید بتوانیم در جنگ نرم به حوزه اطمینان‌بخشی برسیم اما همه ما باید کمک کنند تا در این زمینه اقدامات خوبی انجام دهیم.

سردار شاهوار پور عنوان کرد: امام‌با توکل به خدا و پشتوانه مردم به این پیروزی رسید و بعد هم به خوبی از موانع دشمن عبور کرد.

وی با اشاره به اینکه امام راحل با تکیه بر نیروی پایان ناپذیر مردم انقلاب اسلامی را به پیش برد، گفت: حوزه نرم افرادی ابداع جدیدی است که دشمنان برای ایجاد مانع برای روندی که در حوزه تحولی جامعه اسلامی داره به کار گرفته ولی ما تهدید را به فرصت تبدیل کردیم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار