در راستای رزمایش کمک مومنانه از سوی جوانان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شرکت ملی حفاری ایران

تهیه بسته های ارزاق معیشتی برای کمک به خانواده های نیازمند در مناطق کم برخوردار

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۹ ب٫ظ
تهیه بسته های ارزاق معیشتی برای کمک به خانواده های نیازمند در مناطق کم برخوردار در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای رزمایش همدلی و کمک مومنانه، جوانان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) کوی سازمانی یکصد واحدی شرکت ملی حفاری ایران همسو با سایر هموطنان اقدام به تامین بسته های ارزاق معیشتی برای کمک به خانواده های نیازمند حومه کلان شهر اهواز کردند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، امام جماعت مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) در این باره گفت: در این حرکت مردمی نسبت به جمع آوری کمک های نقدی ساکنان شهرک یکصد واحدی حفاری اقدام و مبادرت به خرید اقلام مورد نظر نمودند.

حجت الاسلام سید محمد جعفر ملائکه افزود: این اقلام شامل برنج، روغن، ماکارونی، سویا، خشکبار، مواد بهداشتی و شوینده، تخم مرغ و … است که از محل ۲۵۰ میلیون ریال وجوه دریافتی، از مراکز عمده فروشی خریداری گردید.

وی اظهار کرد: اقلام تامین شده با حضور حجت الاسلام حیدری رئیس قرارگاه فرهنگی صنعت نفت در جنوب و مسئولان روابط عمومی در قالب ۱۵۰ بسته آماده و قرار شد با هماهنگی ستاد جمع آوری کمک های مومنانه استان خوزستان بین خانواده ها توزیع شود.

حجت الاسلام ملائکه گفت: این حرکت مردمی استمرار و در این خصوص اقدامات دیگری در دست پیگیری می باشد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار