توزیع ۷۰۰ بسته نوشت افزار میان دانش آموزان کم برخوردار مسجدسلیمانی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۲ ق٫ظ
توزیع ۷۰۰ بسته نوشت افزار میان دانش آموزان کم برخوردار مسجدسلیمانی مرحله ششم رزمایش کمک های مومنانه در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان روز یکشنبه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۹ با توزیع ۷۰۰ بسته نوشت افزار به دانش آموزان کم برخوردار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی برگزار شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، در این رزمایش که مهندس قباد ناصری مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، سرهنگ سید عبدالمطلب حسینی فرمانده بسیج ناحیه مسجدسلیمان، نوذری رئیس بهزیستی و منصورنیا رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) حضور داشتند ۷۰۰ بسته نوشت افزار میان دانش آموزان توزیع گردید.

این بسته ها که شامل کیف، دفتر خط دار و نقاشی، بسته مداد رنگی، خط کش، تراش، مداد سیاه و مداد قرمز، خودکار و جا مدادی است به همت دفتر مدیریت و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت تهیه گردیده است.

با هماهنگی به عمل آمده قرار است در فازهای بعدی این رزمایش، بسته های نوشت افزار تهیه شده در میان دانش آموزان کم برخوردار تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی شهرستان های لالی، هفتکل و اندیکا توزیع گردد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی سال های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ نیز در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی تعداد ۹۲۰۰ بسته نوشت افزار تهیه و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرهای مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا میان دانش آموزان توزیع کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار