توسعه دیتا با افزایش ظرفیت ارائه اینترنت در مرکز تلفن ترکالکی گتوند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۸:۲۱ ب٫ظ
توسعه دیتا با افزایش ظرفیت ارائه اینترنت در مرکز تلفن ترکالکی گتوند با نصب تجهیزات فنی و توسعه شبکه دیتا در مرکز تلفن ترکالکی گتوند، ظرفیت ارائه اینترنت خانگی ADSL به مشترکان افزایش یافت.

 قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، در راستای تحقق و برقراری عدالت ارتباطی و توسعه شبکه در روستاها ومناطق کم برخوردار، با همت و تلاش کارشناسان فنی حوزه شبکه، عملیات توسعه دیتای مخابرات در مرکز تلفن کم ظرفیت ترکالکی شهرستان گتوند اجرا شد و ظرفیت شبکه دیتا در این مرکز به ۶۴۰ پورت افزایش یافت.
با توسعه فنی مخابراتی و افزایش ظرفیت شبکه دیتا در این مرکز، امکان بهره مندی بیش از پیش مشترکان تلفن ثابت مرکز ترکالکی شهرستان گتوند از شبکه اینترنت پر سرعت خانگی adsl فراهم شد.

براساس این گزارش با افزایش امکانات فنی دیتا در این مرکز، ساکنین این روستا میتوانند با شماره گیری تلفن گویای ۲۰۲۰ نسبت به درخواست و ثبت نام اقدام و از اینترنت Adsl خانگی بهره مند شوند.
گفتنی است پیش از این به منظور پاسخ گویی به نیازهای مشتریان در خصوص استفاده بهینه از سرویس ها و سهولت دسترسی به شبکه دیتای مخابراتی و در راستای ارتباطی فراگیر پهنای باند این مرکز از ۱۰۰ مگابیت به ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه افزایش یافته بود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار