برق اهواز خبر داد:

توسعه شبکه روشنایی معابرکوی مهدیس اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۵ ب٫ظ
توسعه شبکه روشنایی معابرکوی مهدیس اهواز خوزستان- قلم ماندگار-مدیراموربرق منطقه سه اهواز: شبکه روشنایی معابرکوی مهدیس با اعتباری بالغ بر دو میلیاردریال توسعه و به بهره برداری رسید.

قلم ماندگار:

مدیراموربرق منطقه سه اهواز: شبکه روشنایی معابرکوی مهدیس با اعتباری بالغ بر دو میلیاردریال توسعه و به بهره برداری رسید.
به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز، مدیراموربرق منطقه سه این شرکت گفت: با توجه به گرمای هوا فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی مردم بیشتر پس از غروب آفتاب صورت می گیرد لذا بمنظور بهره مندی بیشترهمشهریان ازروشنایی مطلوب معابرشهری و کمک به افزایش امنیت، روشنائی معابرنقاط مختلفی از کوی مهدیس با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال توسعه پیدا کرد.
سعیداحترامی درادامه بیان داشت:کوی مهدیس منطقه وسیعی است که در قالب مجتمع های مختلفی درحال توسعه می باشدکه با تلاش همکاران این امور و با نصب ۵۱۳۵ مترکابل خودنگهدار روشنائی و۱۵۸دستگاه کله چراغ ضمن رعایت کلیه اصول فنی و زیست محیطی به بهره برداری رسید.
سعیداحترامی درادامه با اشاره به محلهای اجرای این پروژه بیان داشت: توسعه شبکه روشنائی معابردر بلوار ورودی مهدیس پشت بهشت آباد،خیابان۳۲متری نورد و لوله، منازل جانبازان(نقاط پراکنده)، خیابانهای فرعی منازل انتهای نورد و لوله، منازل فرهنگیان۱(نقاط پراکنده)، منازل آزاد مهدیس اجرا شد.
وی اعتبار اختصاص یافته به این طرح را دو میلیارد و۱۳۷میلیون و۳۶۰هزار و۸۲۰ ریال برآورد کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار