توسعه وبهینه سازی شبکه دیتا در شهرها و مناطق شهرستان دزفول

تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۲ ب٫ظ
توسعه وبهینه سازی شبکه دیتا در شهرها و مناطق شهرستان دزفول دزفول- قلم ماندگار- به منظور توسعه و بهینه سازی شبکه دیتای خانگی درشهرها و مناطق شهرستان دزفول تجهیزات سوییچ و روتر در مرکز تلفن ثابت امام خمینی (ر ه) نصب و راه اندازی شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از  روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، پس از بازدید رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان از وضعیت شبکه ارتباطی شهرستان دزفول و طرح مشکل بعضی از مشترکین مناطق اطراف شهرستان دزفول در خصوص شبکه دیتای خانگی، نصب تجهیزات دستگاه روتر و سوییچ در دستور کار خود قرار داد.

پس از تأکید مدیر منطقه به منظور رفع مشکلات ارتباطی مشترکان و توسعه و بهینه سازی شبکه دیتا، یک دستگاه سوییچ و روتر در مرکز تلفن ثابت امام خمینی (ره ) شهرستان دزفول نصب و راه اندازی گردید.
با نصب و راه اندازی تجهیزات دستگاههای روتر و سوییچ، شبکه دیتا ی اینترنت خانگی ADSL در شهرهای و مناطق اطراف شهرستان دزفول از جمله؛ دزآب، انجیرک، صفی آباد، شهرک منتظری، دزآب، میانرود، جاته، عدالت، خیبر، اسلام آباد، کهنک، سالند، مهاجرین، شهرک صنعتی، فضیلی، سددز و انقلاب بهبهود و ارتقا یافت.

براساس این گزارش برای نصب تجهیزات سوییچ و روتر در مرکز تلفن ثابت مرکز امام ( ره ) شهرستان دزفول به منظور بهینه سازی، توسعه و ارتقا شبکه دیتا بیش از ۲میلیاردریال از محل اعتبارات شرکت مخابرات ایران هزینه شده است.

گفتنی است شهرستان دزفول بیش از ۱۱۵هزار تلفن ثابت شهری و روستایی دارد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار