برق اهواز خبرداد:

توسعه و احداث شبکه برق در روستاهای شهرستان باوی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ | ۲۳:۲۰ ب٫ظ
توسعه و احداث شبکه برق در روستاهای شهرستان باوی مدیراموربرق شهرستان باوی: درراستای تامین برق مطمئن وپایدار، شبکه برق تعداد۴روستای این شهرستان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۳۱۷میلیون ریال توسعه و احداث شد.

قلم ماندگار:

مدیراموربرق شهرستان باوی: درراستای تامین برق مطمئن وپایدار، شبکه برق تعداد۴روستای این شهرستان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۳۱۷میلیون ریال توسعه و احداث شد.
به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز، مدیرامور برق شهرستان باوی درباره اقدامات انجام شده به منظور بهینه سازی شبکه برق روستاهای آن امور گفت: تامین انرژی پایدار و پاک و توجه به نیازهای آینده مناطق روستائی به عنوان قطب تولید کشور، یکی از برنامه های مورد نظر شرکت توزیع نیروی برق اهواز است که به صورت ویژه در حال پیگیری و به روز رسانی بوده و در این راستا شبکه برق ۴روستای شهرستان توسعه و احداث شد.
بهزاد شافعی زاده در ادامه با بیان داشت: با تلاش همکاران این امور عملیات توسعه و احداث شبکه برق فشارمتوسط روستای شری مری به طول ۳ کیلومتر، روستای ثدین به طول یک کیلومتر، روستای ملحه به طول یک کیلومتر و همچنین شبکه فشار ضعیف روستای شری مری به طول ۵/۱کیلومتر و روستای یکاویه به طول ۳ کیلومتر اتمام وبه بهره برداری رسید.
وی درپایان اظهارداشت: عملیات اجرایی توسعه و اصلاح شبکه برق فشارمتوسط و ضعیف روستاهای فوق الذکر با اعتبار سه میلیارد و ۳۱۷ میلیون ریال اتمام و تقدیم مردم شریف این مناطق شد.
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار