مریم فراز

توسل به پروردگار متعال در ماه رمضان رمز ریشه کنی کرونا ویروس

تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۱:۲۲ ب٫ظ
توسل به پروردگار متعال در ماه رمضان رمز ریشه کنی کرونا ویروس بر کسی پوشیده نیست که توسّل و توجّه به پروردگار متعال و درخواست کمک الهی یک امر ضروری است و این توسلات در ماه مبارک رمضان نیز مضاعف می شود.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، بر کسی پوشیده نیست که توسّل و توجّه به پروردگار متعال و درخواست کمک الهی یک امر ضروری است و این توسلات در ماه مبارک رمضان نیز مضاعف می شود.

رحمت، عزت، توفیق  و رزق الهی، همه در ماه مبارک رمضان است، همچنین رابطه قلبی انسان با خدا در این ماه آسان تر از همیشه است و این فرصت وجود دارد و ما می توانیم به شکلی مطلوب و شایسته از آن بهره ببریم.

البته ناگفته نماند که رهبر فرزانه انقلاب به مردم و مسئولان در زمینه ویروس منحوس کرونا توصیه های فراوانی داشتند و همواره همگان را به توسل و توجه به پروردگار فراخواندند و چه از این بهتر که این دعاها در ماه مبارک رمضان صورت گیرد.

رهبر انقلاب همواره تاکید داشتند: بلای بیماری کرونا ویروس آنچنان بزرگ نیست و بزرگ‌تر از آن نیز وجود دارد و شایسته است  افراد پرهیزگار برای دفع بلاهای بزرگ به درگاه احدیت توسل جویند و طلب شفاعت از نبی مکرم اسلام و ائمه بزرگوار در این ماه مبارک می تواند این بلا را از کشور و جهان دفع کند.

در پایان ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که بر اساس گفته کارشناسان مقابله با ویروس کرونا، آموزش همگانی درباره راهکارهای پیشگیری ازشیوع کرونا، استفاده از ظرفیت مردمی با محوریت وزارت بهداشت و همکاری دستگاه های فرهنگی و اطلاع رسانی کشور و لزوم تصویب جرائم سختگیرانه برای افرادی که مرتکب تخلفات بزرگ از ضوابط بهداشتی می‌شوند برای  مقابله با بیماری منحوس ویروس کرونا بیش از پیش احساس می شود.

به قلم مریم فراز

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار