توضیح مدیرروابط عمومی آبفا اهواز درباره تجمع کارگران حجمی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۳ ب٫ظ
توضیح مدیرروابط عمومی آبفا اهواز درباره تجمع کارگران حجمی [ad_1] اهواز- ایرنا – مدیرروابط عمومی آب و فاضلاب اهوازدر پی تجمع روز یک شنبه کارگران این شرکت و درخواست آن ها برای تبدیل وضعیت کاری شان از نیروی حجمی به نیروی قراردادی توضیح داد. به گزارش ایرنا پژمان کیماسی دوشنبه در واکنش به انتشار این خبر گفت: تغییر وضعیت شغلی نیروهای فوق برابر با […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا – مدیرروابط عمومی آب و فاضلاب اهوازدر پی تجمع روز یک شنبه کارگران این شرکت و درخواست آن ها برای تبدیل وضعیت کاری شان از نیروی حجمی به نیروی قراردادی توضیح داد. به گزارش ایرنا پژمان کیماسی دوشنبه در واکنش به انتشار این خبر گفت: تغییر وضعیت شغلی نیروهای فوق برابر با ضوابط و مقررات وزارت نیرو که هرگونه به کارگیری نیروی انسانی از طریق شرکتهای خدماتی و در قالب تامین نیروی انسانی را پس از تاریخ ۳۰خرداد ۸۸ ممنوع اعلام کرده میسر نیست و شرکت آب و فاضلاب شهری موظف شده کلیه نیازهای استخدامی را پس از تایید مجمع عمومی از طریق آزمون استخدامی تامین نماید.
وی افزود : این کارگران مشمول هیچ یک از بخشنامه های جاری ابلاغی وزارت نیرو و شرکت مهندسی آبفا کشور در خصوص تبدیل وضعیت نمی شوند.
مدیرروابط عمومی آب و فاضلاب اهواز ادامه داد : برای بهبود شرایط رفاهی کارکنان ،کارگروهی برای پیگیری درخواست نیروهای پیمانکاری تاسیسات فاضلاب در فروردین ماه سال جاری تشکیل شده است .
وی بیان کرد : موضوع برخورداری از دستور العمل ۶۵درصد امکانات رفاهی نیز بر اساس بخشنامه صادره از وزیر نیرو، تنها شامل پرسنل رسمی این شرکت است.
کیماسی گفت : پرداخت حقوق و دستمزد تمامی پرسنل شاغل در بخش خصوصی طرف قرارداد،هم زمان با نیروهای رسمی شرکت انجام می شود .
حدود ۴۰ نفر از کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز یکشنبه با تجمع درمقابل این شرکت خواهان تغییر وضعیت کاری خود از نیروی حجمی به نیروی قراردادی شدند.
پیش از این نیز درهشتم اسفند ماه ۹۵حدود ۶۰ نفر از کارگران شرکت آب و فاضلاب اهواز برای مطالبه پرداخت حقوق معوقه خود در مقابل ساختمان این شرکت اقدام به برپایی یک تجمع صنفی کردند .
۷۱۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار