فتنه های جدید در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛

توطئه ناکام غرب در موج سواری رسانه ای بر مطالبات کارگری/ خوابی که تعبیر نخواهد شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ | ۰۰:۳۶ ق٫ظ
توطئه ناکام غرب در موج سواری رسانه ای بر مطالبات کارگری/ خوابی که تعبیر نخواهد شد حسین عبدالعزیزی مدیر مسئول پایگاه خبری قلم ماندگار در یادداشتی نوشت: توطئه غرب از طریق موج سواری رسانه ای برای براندازی نظام، اینبار از طریق مطالبات به حق کارگری شکل گرفته بود که همچون گذشته بازهم توسط سربازان گمنان امام زمان (عج) خنثی شد.

قلم ماندگار:

حسین عبدالعزیزی- برکسی پوشیده نیست که ریشه تمام دشمنی ها و توطئه ها بر ضد ملت ایران «انقلاب اسلامی» است و به همین دلیل استکبار جهانی، معاندین و معارضین غربی، اینبار از طریق توطئه چینی و همدستی با جریان های مارکسیستی و تجزیه طلب، با برنامه ریزی از پیش تعیین شده و جذب افراد در داخل و خارج، آنهم با صرف هزینه های هنگفت از طریق جنگ روانی و تحریک احساسات جوانان و پوشش گسترده رسانه ای سعی در برای براندازی نظام داشتند که با هوشیاری و بصیرت رهبری،مردم ولایت مدار و سربازان گمنام امام زمان(عج)، این توطئه های خصمانه نیز خنثی شد. 

بوقچی های رسانه ای  تمام قد در خدمت ضد انقلاب!

البته جریان ضد انقلاب تلاش کرد با کمک بوقچی‌های رسانه‌ای خود به ویژه در شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرامی از قبیل آمد نیوز و …اعتراض به حق کارگری که آنهم به دلیل سو مدیریت مسئولان بود را به حاشیه ببرد.

 اینبار، جریان های مارکسیستی و تجزیه طلب از قبل برنامه ریزی کرده بودند و به کمک عوامل خود فریفته داخلی و خارجی سعی در ایجاد آشوب، ملتهب نشان دادن فضای اعتراضات به حق مردمی و وارد کردن خسارت به اموال عمومی را داشتند که تمامی این اقدامات در راستای القای نارامدی نظام بود که خوشبختانه این اقدام و حرکت خصمانه، توسط مردم ولایت مدار خوزستان پاسخ داده شد.

ناگفته نماند که این جریانات با سناریوی از پیش تعیین شده آنهم با شناسایی و آموزش افراد، وارونه سازی مطالبات به حق مردم، وانمود می کردند که مردم مخالف اساس نظام و رهبری هستند و حال آن که اعتراض مردم به مشکلات اقتصادی و به ویژه بحث بیکاری که به تعبیر رهبر معظم انقلاب یک مطالبه به حق است که مسئولان و دولتمردان نباید نسبت به حل آن ها بی توجه و غافل باشند.

جریان سازی غرب بر ادعای دروغین شکنجه اسماعیل بخشی!

 چند ماه پیش در استان خوزستان، جریان های مارکسیستی و تجزیه طلب فعالیت گسترده ای کرد بطوریکه با همکاری عوامل نفوذی و خود فریفته داخلی و خارجی و البته با همراهی از پیش تعیین شده رسانه های خارجی و معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران از طریق شایعه سازی و تشویش اذهان عمومی و پخش گسترده اعتراضات به حق مردمی و ربط دادن آن به نظام در شبکه های فارسی زبان خارجی و جیره خوار دولت های استعمارگر انگلیس و امریکا سعی در براندازی نظام دارند، این دو جریان مذکور داستان دروغین شکنجه اسماعیل بخشی یکی از افراد بازداشتی در ماجرای اعتراضات هفت تپه بلافاصله پس از مطرح شدن از جانب وی به خبر برجسته تبدیل کردند! این حجم انبوه از پوشش خبری به ادعای یک بازداشتی آن‌هم یکماه پس از آزادی وی به وضوح از هماهنگی قبلی رسانه‌های غربی حکایت داشت.

البته اسماعیل بخشی به اعتراف خود و به گواهی اسناد موجود عضو «حزب کمونیست کارگری»-از گروهک‌های وابسته به تروریست‌های «کومله»- بوده و مأموریت گروهکی او، ایجاد آشوب و برپایی اعتراضات کارگری بوده است و با این منظور سعی در بهره‌برداری از مطالبات برحق کارگران مظلوم هفت تپه داشته است.

ملت ایران هرگونه دخالت در امور کشورمان را به شدت محکوم می کند

ضمن تاکید بر اینکه ملت ایران، هر گونه توطئه چینی و دخالت بیگانان در امور کشورمان را به شدت محکوم می کند و به صراحت اعلام می کند هیچ دولت و جریانی حق دخالت در امور کشورمان را ندارد و با معاندین، معارضین، منافقین و توطئه گران فریب خورده داخلی و خارجی به شدت برخورد خواهد کرد و همه بدانند که ملت شهید پرور ایران اسلامی همچون گذشته سیلی محمکی به این مزدوران خواهد زد.

البته در ماه های اخیر غربی ها با زمینه چینی در جهت فریب افکار عمومی و تصویرسازی ذهنی غلط، نا امید کردن مردم و القای ناکارآمدی نظام در رسانه های معاند فارسی زبان به ویژه در بستر شبکه های اجتماعی، عملاً در راستای تحقق خواسته های نظام سلطه و در راس آن ها آمریکا میدان داری می کنند و با مستمسک قرار دادن برخی اعتراض ها در شهرهای ایران به خصوص استان خوزستان نسبت به مسایل و مطالبات صنفی و اقتصادی و بومی، بر تنور تشدید التهابات دمیدند.

خواب دشمنان برای چهلمین سالگرد انقلاب تعبیر نخواهد شد

باید تاکید شود: مهم ترین هدف دشمن از جنگ اقتصادی جدا کردن ملت از انقلاب است و به خیال خامشان نگذارند، ملت شهید پرور ایران اسلامی  چهلمین سالگرد انقلاب را جشن بگیرند، به صراحت اعلام می کنیم کور خواندند! ملت ایران نه تنها چهلمین سالگرد بلکه تمامی سالگردهای انقلاب را جشن خواهد گرفت.

البته می بایست مسئولان به تبیین برنامه ها و نقشه های دشمن بپردازند زیرا که دشمنان در مقطع فعلی بر سه محور مهم همچون جنگ اقتصادی، جنگ و فشار روانی و اشوب سازی تمرکز کرده اند که به حول و قوه الهی توطئه های آمریکا علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران همانند آنچه ظرف ۴۰ سال اخیر اتفاق افتاده همچنان محکوم به شکست است.

خدمت صادقانه و بی منت به مردم بهترین رهکار مقابله با دشمنان

در پایان یاد آور می شود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، بهترین راه مبارزه با آمریکا، خدمت صادقانه و بی منت به مردم است؛ خدمتی که اساس وظیفه و رسالت یک مسئول در نظام اسلامی را تشکیل می دهد و بی توجهی به آن بی شک خیانت به دستاورد و میراثی است که از امام و شهیدان برای ما به یادگار مانده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار