توقف استقلال خوزستان مقابل لخویا قطر در لیگ قهرمانان آسیا

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۰ ب٫ظ
توقف استقلال خوزستان مقابل لخویا قطر در لیگ قهرمانان آسیا [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم استقلال خوزستان در سومین دیدار خود از سری مسابقات جام قهرمانان آسیا مقابل حریف خود متوقف شد. به گزارش ایرنا، روز سه‌شنبه تیم استقلال خوزستان در هفته سوم مسابقات جام قهرمانان آسیا در اهواز مقابل تیم لخویا قطر صف آرایی کرد که در نهایت با نتیجه یک بر یک […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم استقلال خوزستان در سومین دیدار خود از سری مسابقات جام قهرمانان آسیا مقابل حریف خود متوقف شد. به گزارش ایرنا، روز سه‌شنبه تیم استقلال خوزستان در هفته سوم مسابقات جام قهرمانان آسیا در اهواز مقابل تیم لخویا قطر صف آرایی کرد که در نهایت با نتیجه یک بر یک متوقف شد.
در این دیدار وحید شیخ ویسی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی، دانیال ماهینی، عقیل کعبی، حسن بیت سعید، آرش افشین، مهدی زبیدی،سلمان بحرانی، فرشاد سالاروند و مهدی مومنی برای استقلال خوزستان به میدان رفتند.
همچنین محمد موسی، چیکو فلورس، اسماعیل محمد، لوئیز جونیور، یوسف العربی، نام تای هه، کریم بوداف، محمد عبدالله، عفیف الحسن، برهان عبدالحامد، مسکین یوسف ترکیب تیم لخویا را در این بازی تشکیل می دادند.
با توجه به این که تماشای بازی از سوی باشگاه استقلال خوزستان رایگان اعلام شده بود حضور پرشور تماشاگران اهوازی از نکات ویژه این بازی به شمار می رفت.
بیش از ۲۰ هزار تماشاگر خوزستانی در ورزشگاه تماشاگر بازی بین دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر بودند. حدود ۵۰ تماشاگر قطری نیز امروز بازی را در ورزشگاه اهواز از نزدیک تماشا کردند.
در دقیقه ۵ بازی داور یک ضربه پنالتی به سود آبی های خوزستان گرفت که حسن بیت سعید دروازه تیم قطری را باز کرد.
همچنین در دقیقه ۱۱ بازی محمد اسماعیل با ضربه سر استثنایی خود جواب تک گل استقلالی ها را داد و نتیجه بازی را به تساوی کشاند.
کیفیت مطلوب چمن ورزشگاه غدیر اهواز از دیگر حواشی این بازی به شمار می رفت.
در این بازی عفیف حسن، محمد اسماعیل از تیم لخویا و آرش افشین از تیم استقلال خوزستان از داور بازی کارت زرد دریافت کردند همچنین عبدالله محمد با دریافت دو کارت زرد از زمین بازی اخراج شد.
تیم استقلال خوزستان با احتساب این بازی ۷ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول گروه B قرار دارد.
۶۰۰۲خبرنگار : پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار