توقف فولاد خوزستان برای سپاهان اصفهان در لیگ برتر

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۶ ق٫ظ
توقف فولاد خوزستان برای سپاهان اصفهان در لیگ برتر [ad_1] اهواز – ایرنا – تیم فولاد خوزستان در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برابر حریف خود متوقف شد. به گزارش ایرنا، عصر روز جمعه دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد که در نهایت با تساوی ۱ بر ۱ به پایان […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – تیم فولاد خوزستان در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برابر حریف خود متوقف شد. به گزارش ایرنا، عصر روز جمعه دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد که در نهایت با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.
در این دیدار احسان مرادیان، ساسان انصاری، ایوب والی، بختیار رحمانی، حمید بوحمدان، میثم دورقی، اسماعیل شریفات، سینا مریدی، سروش سعیدی، یوسف وکیا و عبدالله ناصری برای فولادی ها به میدان رفتند.
همچنین لی وینستون، موسی کولیبالی، میلاد سرلک، حسین پاپی، رسول نویدکیا، مسعود حسن زاده، مهرداد محمدی، عارف غلامی، رضا میرزایی، سرور جباروف و سید جلال عبدی ترکیب تیم سپاهان را در این بازی تشکیل می دادند.
سه هزار تماشاگر اهوازی از نزدیک نظاره گر این بازی بودند همچنین ۱۰۰ تماشاگر اصفهانی برای حمایت از تیم خود به اهواز سفر کرده بودند.
در ابتدای بازی فولادی ها از غفلت تیم حریف به خوبی استفاده کردند و در دقیقه ۳ توسط بختیار رحمانی دروازه سپاهان را باز کردند.
مهرداد محمدی بازیکن شماره ۲۳ سپاهان در دقیقه ۳۰ بازی با یک شوت استثنایی جواب تک گل فولادی ها را داد و بازی را به تساوی کشاند.
تیم فولاد خوزستان با احتساب این بازی ۳۱ امتیازی شد و در مکان یازدهم جدول قرار گرفت همچنین تیم سپاهان اصفهان با ۳۶ امتیاز در رده ششم قرار دارد.
۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار