توقف پرداخت تسهیلات در بانکها به بهانه پایان سال!

تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۰ ق٫ظ
توقف پرداخت تسهیلات در بانکها به بهانه پایان سال! تهران- قلم ماندگار- بسیاری از بانک‌ها و موسسات اعتباری پرداخت تسهیلات خود را به بهانه پایان سال متوقف کرده اند.

قلم ماندگار:

 به گزارش قلم ماندگار به نقل از اخبار بانک، همواره در ماه پایانی سال بانک ها و موسسات اعتباری به بهانه های مختلف روند پرداخت تسهیلات را متوقف می کنند.

امسال نیز با توجه به نوسانات قیمتی، بانک ها زودتر دست به کار شده و از هم اکنون پرداخت تسهیلات فوری خود را متوقف کرده‌اند.

معمولا بانکها در سال‌های گذشته روند پرداخت را از ابتدای اسفند متوقف می کردند اما امسال زودتر دست به کار شده و پرداخت تسهیلات را متوقف کرده‌اند.

یکی دیگر از دلایلی که بانک ها و موسسات اعتباری پرداخت تسهیلات را متوقف می کنند تمرکز بیشتر بر روی تسهیلات معوق توسط گیرندگان میباشد.

به عبارت دیگر همانطور که در دو ماه پایانی سال پرداخت تسهیلات متوقف می شود به همان میزان نیز وصول مطالبات افزایش پیدا می کند.

کارمندان و حقوق‌بگیران به دلیل دریافت عیدی پاداش و در برخی کارخانجات حق سنوات نقدینگی بهتری پیدا می‌کنند و به همین جهت نیز بانک‌ها و موسسات اعتباری تلاش می‌کنند اقساط معوقه تسهیلات گیرندگان را به روز رسانی کنند.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار