توقیف شناورهای حامل ۴۰ میلیارد کالای قاچاق در خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۰۰ ب٫ظ
توقیف شناورهای حامل ۴۰ میلیارد کالای قاچاق در خوزستان [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف ۶ فروند شناور در آبهای شمالی خلیج فارس و کشف ۴۰میلیارد ریال انواع کالاهای قاچاق خبر داد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار عبداله نظرپور در تشریح این خبر گفت: دریابانان مستقر در پاسگاه شناور خور زهره از توابع پایگاه […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف ۶ فروند شناور در آبهای شمالی خلیج فارس و کشف ۴۰میلیارد ریال انواع کالاهای قاچاق خبر داد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار عبداله نظرپور در تشریح این خبر گفت: دریابانان مستقر در پاسگاه شناور خور زهره از توابع پایگاه دریابانی ماهشهر در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آبهای ساحلی استان، در چند رشته عملیات جداگانه موفق شدند سه فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق که از کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس به مقصد بندر سجافی در حرکت بود شناسایی و متوقف کنند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این شناورها ۴۰۵ دستگاه یخچال، ۴۸۰ دستگاه کولر گازی، ۱۷۵ دستگاه ماشین لباسشویی، ۳۰۵ دستگاه تلویزیون،۱۰۰ دستگاه جاروبرقی، ۳۰ دستگاه مایکروفر، و ۲۸۰ تخته پتو که همگی قاچاق و بدون مجوز قانونی از کشورهای حوزه خلیج فارس تهیه و بارگیری شده کشف کردند.
فرمانده مرزبانی خوزستان با اشاره به دستگیری ۳۶ متهم در این رابطه، گفت: کارشناسان ارزش ریالی این محموله را ۴۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
۷۱۶۴/۶۰۰۲
خبرنگار: عاطفه جوادی**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار