تولد نوزاد بر روی دریاچه سد کارون سه در خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۵ ب٫ظ
تولد نوزاد بر روی دریاچه سد کارون سه در خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: مادر باردار ۲۷ ساله، نوزاد ۳۲ هفته ای خود را بر روی دریاچه سد کارون سه به دنیا آورد. به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: یک مادر باردار ۲۷ ساله که […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: مادر باردار ۲۷ ساله، نوزاد ۳۲ هفته ای خود را بر روی دریاچه سد کارون سه به دنیا آورد. به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: یک مادر باردار ۲۷ ساله که به قصد تفریح به روستای سادات (از مناطق تفریحی و سخت گذر دهدز) رفته بود، دچار دردهای زایمانی پیش از موعد شد.
وی افزود: مرکز فوریتهای پزشکی ۱۱۵ دهدز با اطلاع از این موضوع یک دستگاه آمبولانس به وسیله شناور آبی به دریاچه اعزام شد.
میرخشتی ادامه داد:خوشبختانه با حضور به موقع تکنسین های فوریت های پزشکی ۱۱۵ دهدز در محل و اقدام به موقع مامای حاضر در تیم اعزامی، زایمان در آمبولانس بر روی دریاچه سد کارون سه انجام شد.
رئیس اورژانس ۱۱۵ خوزستان گفت: پس از زایمان در آمبولانس و بر روی دریاچه سد کارون سه، مادر و نوزاد با حال عمومی خوب به مرکز بهداشتی درمانی دهدز و از آنجا به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند.
سد کارون سه یکی از بزرگ‌ترین سدهای ایران است، که بر روی رودخانه کارون در شهرستان ایذه شهر دهدز در شرق خوزستان احداث شده ‌است.
ششم فروردین ماه ۹۶ نیز زایمان مادر باردار دهدزی در آمبولانس اعزامی انجام شد.
۳۰۰۴ /۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار