توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) با طرح عوام فریبانه آزادی بیان

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵ ب٫ظ
توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) با طرح عوام فریبانه آزادی بیان اهانت نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم (ص) نتیجه سیاست های ضداسلامی صهیونیست ها، دولت های استکباری با هدف منصرف کردن ذهن ملت ها از نقشه‌های شوم برای غرب آسیا است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، حسین عبدالعزیزی مدیر مسئول نشریه رنگین کمان اقوام در یادداشتی ضمن محکوم کردن توهین نشریه فرانسوی “شارلی ابدو” به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) نوشت: اهانت نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم (ص) نتیجه سیاست های ضداسلامی صهیونیست ها، دولت های استکباری با هدف منصرف کردن ذهن ملت ها از نقشه‌های شوم برای غرب آسیا است.

همچنین سیاست مداران فرانسوی با طرح عوام فریبانه آزادی بیان و  عدم محکوم کردن عمل سخیف هفته نامه “شارلی ابدو در توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) نه تنها شیوه باطل کرداران مستکبر که راه و رسم حقیرترین و ناپاک ترین موجوداتی است که عالم به خود دیده است و به خوبی چهره واقعی و سیاست های عمیق ضداسلامی و صهیونیستی خود را به جهان اسلام نشان دادند.

این رفتار کاملا دشمنانه در این برهه‌ی زمانی می تواند، به انگیزه‌ی منصرف کردن ذهن ملّت ها و دولت های غرب آسیا از نقشه‌های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند.

ناگفته نماند که اسلام‌ستیزی دیرین و پیوسته دشمنان اسلام که در چارچوب راهبردها و سیاست‌های شیطان بزرگ آمریکای جهان خوار و صهیونیسم بین‌الملل به منظور  جنگ روانی علیه اسلام و مسلمین هرروز به‌گونه‌ای پدیدار می‌شود. این اقدام موهن و نژادپرستانه نشریه فرانسوی بیش از هر چیز عناد و کینه‌ورزی دنیای غرب با مسلمانان را نشان می‌دهد.

البته رسانه های مسلمان بویژه رسانه های هوشیار کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هوشیاری در مسایل این منطقه‌ی حسّاس، باید هرگز دشمنی‌های سیاست مداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار