تکذیبیه آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۰ ب٫ظ
تکذیبیه آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز دانش آموز دختر دبیرستان متوسطه اول بقیه الله منطقه عین دو ناحیه ۴ اهواز پس از زنگ تفریح وارد کلاس درس خیاطی درس کارو فناوری می شود و به محض ورود به کلاس به معلم خود اعلام می کند که یک سوزن قورت داده است.

قلم ماندگار: 

به گزارش قلم ماندگار به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز در این جوابیه آمده است:

روز دوشنبه ۱۹ آذرماه ۹۷، دانش آموز دختر دبیرستان متوسطه اول بقیه الله منطقه عین دو ناحیه ۴ اهواز پس از زنگ تفریح وارد کلاس درس خیاطی درس کارو فناوری می شود و به محض ورود به کلاس به معلم خود اعلام می کند که یک سوزن قورت داده است.

معلم در وهله اول هیچ گونه علائم ظاهری که نشان دهنده این اتفاق باشد را در دانش آموز مشاهده نمی کند با این وجود دانش آموز مورد نظر را به دفتر آموزشگاه ارجاع می کند

معاون آموزشی این واحد آموزشی بلافاصله با ولی این دانش آموز تماس می گیرد. در جریان این تماس، پدر این دانش آموز اعلام می کند که در مسیر شهر حمیدیه است. متاسفانه در جریان این ارتباط تلفنی پدر دانش آموز درگیری لفظی شدیدی با معاون پیدا می کند.

در بررسی ها مشخص می شود که در ساعت بعدی دانش آموز و خواهر وی در آموزشگاه حضور ندارند. پس از پرس و جو از دانش آموزان و سرایدار مشخص می شود که ولی این دانش آموزان آنها را بدون اطلاع پرسنل آموزشگاه از مدرسه خارج کرده است.

پس از مدتی از این اتفاق پدر دانش آموز به همراه جمعی از بستگان خود به آموزشگاه مراجعه می کنند و با حالت ناراحتی و قهرآمیز اقدام به اعتراض می کنند که متاسفانه اقدامات این افراد منجر به تخریب اموال عمومی مدرسه می شود. همچنین این افراد با پرسنل آموزشگاه دچار درگیری لفظی می شوند.

پس از تماس پرسنل آموزشگاه ناحیه انتظامی در مدرسه حاضر و صورتجلسه ای نیز تنظیم می شود که هم اکنون اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز از طریق مراجع ذی صلاح پیگیر موضوع هستند.

گفتنی است، خبری که در فضای مجازی تحت عنوان “مجبور کردن دانش آموز به بلعیدن سوزن خیاطی” منتشر شده است از اساس کذب است و معلم مربوطه هیچ گونه ای دخالتی در این حادثه نداشته است.

انتهای پیام/

  1. ایران   ۲۲/۰۹/۱۳۹۷  

    متاسفانه خبر کذب مجبور کردن دانش آموز دختر به بلعیدن سوزن یا سوزنها بیشتر مورد استقبال عموم قرار گرفته تا اقدام وحشیانه و عصر حجری عده معدودی از افراد قانون گریز در تخریب اموال عمومی و آموزشی مدرسه!!

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار