تکمیل محور اهواز – چزابه تا اربعین

تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۱ ب٫ظ
تکمیل محور اهواز – چزابه تا اربعین خوزستان- قلم ماندگار-مسیر چهار بانده اهواز به چزابه تا قبل از مراسم بزرگ اربعین تکمیل می شود.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، معاون عمرانی استانداری خوزستان در گفتگو ویژه خبری شبکه استانی سیمای خوزستان با موضوع بررسی آماده سازی مرزهای چزابه شلمچه برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی افزود :تمامی دستگاه های مربوطه و مسئولان در تلاش هستند تمامی مشکلات برای خدمت رسانی مناسب به زائران حل شود.

فاضل عبیات با اشاره به اینکهدر تلاش هستیم مسیر چهار بانده اهواز -چذابه تا قبل از شروع مراسم پیاده روی اربعین تکمیل شود، بیان کرد :طرح تعریض پل های مسیر تا سال آینده انحام می گیرد.

وی همچنین از افزایش ظرفیت پارکینگ های پایانه های چزابه و شلمجه خبر داد و اظهارداشت :هزینه ای که از زائران برای پارکینگ گرفته می شود برای حفاظت و نگهداری خودروها و ایجاد امنیت مصرف می شود.

معاون عمرانی استانداری خوزستان از پیشرفت ۶۰درصدی طرح توسعه بلند مدت مرز چزابه خبر داد و بیان کرد :در زیر ساخت هایی که در این مرز انجام می شود استفاده از پایانه برای تمام فصول سال است.

مسئول کمیته اسکان ،تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین خوزستان گفت : تمامی تمهیدات برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی فراهم شده است.

حجت الاسلام سید محمود موسوی افزود :الزام ثبت نام موکب داران در سامانه و شناسنامه کردن موکب ها با اطلاع رسانی به صاحب موااکب در جلسات و همایش ها انجام شده است .

وی بیان کرد از دو سال پیش و باتوجه به گرمای شدید خوزستان با دادن زمین و امکانات به موکب داران در چزابه خواسته شده است مواکب دائمی بسازند تا خدمات بهتر و بیشتری به زایران ارابه شود.

مسئول کمیته اسکان ،تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین خوزستان همچنین هرگونه الزام موکب داران داخل ایران برای گرفتن پاسپورت را تکذیب کرد.

سید نور یکی از موکب داران خوزستانی همچنین در این برنامه خواستار حمایت و حل مشکلات موکب داران شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار