تیراندازی افراد ناشناس در شوش موجب ترس و وحشت مردم شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۳:۰۶ ق٫ظ
تیراندازی افراد ناشناس در شوش موجب ترس و وحشت مردم شد [ad_1] شوش – ایرنا – تیراندازی افراد ناشناس برای سومین بارمتوالی در یک ماه گذشته در منطقه ابراهیم آباد شوش موجب ترس و وحشت مردم شد. به گزارش خبرنگار ایرنا از منابع محلی ۲ فرد موتور سوار در حالیکه صورت خود را پوشانده بودند حوالی ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه چهارشنبه شب اقدام به تیراندازی بی هدف […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – تیراندازی افراد ناشناس برای سومین بارمتوالی در یک ماه گذشته در منطقه ابراهیم آباد شوش موجب ترس و وحشت مردم شد. به گزارش خبرنگار ایرنا از منابع محلی ۲ فرد موتور سوار در حالیکه صورت خود را پوشانده بودند حوالی ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه چهارشنبه شب اقدام به تیراندازی بی هدف در یکی از مناطق مسکونی شهر شوش کردند.
تیراندازی این افراد باعث سوراخ شدن منبع آب یک منزل مسکونی در منطقه ابراهیم آباد شوش شد.
گفته می شود این افراد در حالیکه بشکه چهار لیتری بنزین با خود حمل می کردند قصد به آتش کشیدن یک منزل را داشتند که با هوشیاری همسایگان این اتفاق رخ نداد.
افراد موتور سوار به سمت یک منزل و یک مغازه در خیابانی دیگر تیراندازی کرده و سپس متواری شدند.
در پی این حادثه ماموران انتظامی در محل حاضر شده و تحقیق برای شناسایی این افراد را آغاز کرد.
دادستان عمومی وانقلاب شوش چهارشنبه شب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت:در پی این حادثه ضمن شناسایی افراد مسلح و صدور دستور قضایی برای دستگیری آنها بازرسی از چند خانه در دستور کارقضایی قرار گرفت.
مصطفی نظری با بیان اینکه این حادثه در دستور کار پلیس و دستگاه قضایی قرار گرفته است گفت:دستگاه قضایی به شدت با افرادی که نظم و امنیت شهروندان را مختل کنند برخورد می کند.
در یک ماهه گذشته این سومین بار است که در منطقه ابراهیم آباد شوش تیراندازی می شود.
۷۲۸۰/۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار