تیم استقلال اهواز بازهم دست به تغییر سرمربی زد

تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۱ ب٫ظ
تیم استقلال اهواز بازهم دست به تغییر سرمربی زد [ad_1] اهواز- ایرنا- تیم استقلال اهواز نماینده خوزستان در رقابت های لیگ دسته یک که سقوطش به لیگ دسته ۲ مسجل شده در چهار بازی مانده به آخر مسابقات دست به تغییر سرمربی زد. به گزارش ایرنا تیم استقلال اهواز یکی از نمایندگان استان خوزستان در رقابت های لیگ دسته یک کشور در این فصل […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- تیم استقلال اهواز نماینده خوزستان در رقابت های لیگ دسته یک که سقوطش به لیگ دسته ۲ مسجل شده در چهار بازی مانده به آخر مسابقات دست به تغییر سرمربی زد. به گزارش ایرنا تیم استقلال اهواز یکی از نمایندگان استان خوزستان در رقابت های لیگ دسته یک کشور در این فصل دستخوش تغییرات زیادی شد اما این تغییر و تحولات نتوانست در نتیجه گیری این تیم تاثیر زیادی داشته باشد.
اگرچه هنوز چند هفته ای از رقابت های لیگ دسته یک کشور باقی مانده اما سقوط نماینده استان به رقابت های لیگ دسته ۲ کشور قطعی شده است.
در ابتدای فصل پس از جدایی سیاوش بختیاری زاده، علی حنطه سکان هدایت تیم استقلال اهواز را بر عهده گرفت اما این مربی نیز نتوانست به کار خود ادامه دهد تا این که مسئولان این باشگاه با امیر رضاییان به توافق رسیدند اما این مربی نیز از سمت خود استعفا داد.
حمیدرضا بابایی چهارمین مربی تیم استقلال اهواز در این فصل بود که او نیز نتوانست در سمت سرمربی گری شرایط تیم را بهبود بخشد و در نهایت چهارهفته مانده به پایان رقابت های لیگ دسته یک کشور مسئولان این باشگاه با مسعود نوروزی به توافق رسیدند و بابایی به عنوان مربی به فعالیت ادامه خواهد داد.
۷۱۵۲/۶۰۶۸
خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار