تیم بسکتبال پدافند رعد دزفول یک گام به لیگ برتر نزدیکتر شد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۲:۳۸ ق٫ظ
تیم بسکتبال پدافند رعد دزفول یک گام به لیگ برتر نزدیکتر شد [ad_1] دزفول – ایرنا – دیدار تیم های بسکتبال پدافند رعد دزفول و پارسای مشهد با پیروزی تیم میزبان در دزفول خاتمه یافت. به گزارش خبرنگار ایرنا دور دوم از مرحله پلی آف مسابقات بسکتبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور عصر جمعه با انجام یک دیدار بین تیم های پدافند رعد دزفول و پارسا […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – دیدار تیم های بسکتبال پدافند رعد دزفول و پارسای مشهد با پیروزی تیم میزبان در دزفول خاتمه یافت. به گزارش خبرنگار ایرنا دور دوم از مرحله پلی آف مسابقات بسکتبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور عصر جمعه با انجام یک دیدار بین تیم های پدافند رعد دزفول و پارسا مشهد در سالن سرپوشیده شهید مجدیان دزفول ادامه یافت.
تیم پدافند رعد دزفول در این مسابقه با نتیجه ۹۸ بر ۸۸ تیم پارسای مشهد را بدرقه کرد.
جمال صیفی مربی تیم پدافند رعد دزفول به خبرنگار ایرنا گفت: این پیروزی گام مهمی برای صعود این تیم به لیگ برتر می باشد.
وی افزود: برای ورود به لیگ برتر ۲ دیدار با تیم پارسای مشهد خواهیم داشت که در صورت پیروزی در یکی از مسابقات صعود ما حتمی خواهد بود .
وی افزود: برای رسیدن به این مرحله تیم پدافند رعد دزفول ۱۹ بازی انجام داد تا به مرحله پلی آف صعود کرد.
وی افزود: تیم پارسای مشهد نیز در رتبه دوم قرار دارد ولی با توجه به ۱۰ تیمی بودن گروه جنوب و هشت تیمی بودن گروه های شمال ، تیم پدافند رعد دزفول دارای امتیاز بالاتری است.
عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل برگزاری مسابقه در ورزشگاه شهید مجدیان با بیان اینکه در دزفول شرکت و کارخانه ای برای حمایت مالی از تیم های ورزشی وجود ندارد از ورزشکاران تیم بسکتبال پدافند رعد به خاطر موفقیت در مسابقات لیگ دست ۱ تقدیر کرد.
۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار