تیم جراحی دکتر کلانتر، ۶۷ بیمار خوزستانی را به رایگان عمل می کنند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۶ ب٫ظ
تیم جراحی دکتر کلانتر، ۶۷ بیمار خوزستانی را به رایگان عمل می کنند [ad_1] اهواز – ایرنا – تیم خیریه جراحی دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی و دکتر عبدالعظیم قلمبر، ۶۷ بیمار دارای شکاف کام و لب را در روزهای ۲۶ و ۲۷ اسفند ماه در بیمارستان آیت الله طالقانی اهواز به رایگان عمل می کنند. رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز سه شنبه در گفت […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – تیم خیریه جراحی دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی و دکتر عبدالعظیم قلمبر، ۶۷ بیمار دارای شکاف کام و لب را در روزهای ۲۶ و ۲۷ اسفند ماه در بیمارستان آیت الله طالقانی اهواز به رایگان عمل می کنند. رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: : برای برگزاری سمپوزیوم علمی شکاف کام و لب با حضور اعضای هیات علمی کشور، ۶۷ نفر از ۲۶۰ نفر متقاضی انتخاب شدند.
دکتر زهرا بزرگ زاده افزود: این تعداد بیمار از اول اسفند ماه توسط مدیر گروه جراحی پلاستیک اهواز ویزیت و انتخاب شدند که بیشتر از سه چهارم بیماران کودک هستند.
وی ادامه داد: این اعمال جراحی از هشت صبح تا پاسی از شب ادامه دارد و در ۲ فضای اتاق عمل با حضور ۴۰ نیرو، چهار متخصص بیهوشی و چهار فوق تخصص به سرپرستی دکتر کلانتر هرمزی و دکتر قلمبر به صورت رایگان انجام می شود.
بزرگ زاده اظهار کرد: برای بیمارانی که در این دوره برای عمل پذیرش نشدند دوباره در سال ۹۶ فراخوان انجام این عمل جراحی اعلام می شود.
رئیس بیمارستان ایت الله طالقانی اهواز گفت: این بیمارستان مرکز ارائه خدمات به بیماران سوختگی است و چند سالی است با حضور جراحان پلاستیک، اعمال جراحی زیبایی، ترمیمی، عوارض سوختگی و نواقص مادرزادی نیز عمل جراحی در آن انجام می شود.
دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی ، خانه پدری خود را به موزه پزشکی تبدیل کرده و چند سالی است با اعزام تیم پزشکی جراحی خود به دورترین نقاط کشور به ویژه شهرستان محل تولدش رامهرمز ، بیماران را به رایگان درمان می کند.
۳۰۰۴/۶۰۰۲
خبرنگار: خاطره غفاری**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار