در رقابت های لیگ پاورلیفتینگ

تیم ملی حفاری با کسب مقام قهرمانی، جواز حضور در جام جهانی را دریافت کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ | ۰۷:۴۳ ق٫ظ
تیم ملی حفاری با کسب مقام قهرمانی، جواز حضور در جام جهانی را دریافت کرد در رقابت های لیگ پاورلیفتینگ کشور تیم شرکت ملی حفاری ایران با کسب مقام قهرمانی، جواز حضور در جام باشگاه های جهان را دریافت کرد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

در رقابت های لیگ پاورلیفتینگ کشور تیم شرکت ملی حفاری ایران با کسب مقام قهرمانی، جواز حضور در جام باشگاه های جهان را دریافت کرد.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت روز یکشنبه (ششم تیرماه ۱۴۰۰) با تبریک این موفقیت به علاقه مندی به ورزش و جامعه ورزشی کشور، گفت: در آخرین روز رقابت های لیگ پاورلیفتینگ، دو تیم ملی حفاری و نیروی زمینی ارتش در دیدار فینال به مصاف یکدیگر رفتند که تیم ملی حفاری با برتری به تیم نیروی زمینی عنوان قهرمانی اولین دوره لیگ برتر پاورلیفتیگ و همچنین جواز حضور در جام باشگاه های جهان را به خود اختصاص داد.

سید سالار محمد نیا افزود: آیین اختتامیه این رقابت ها عصر یکشنبه با حضور مسولان وزارت ورزش و جوانان در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. و تیم پیروز ملی حفاری ساعت هفت بامداد دوشنبه (هفتم تیرماه ) وارد فرودگاه بین المللی سردار شهید قاسم سلیمانی اهواز می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار