مدیرکل پست خوزستان خبر داد:

ثبت نام تمبرطلا و نقره نوروز۹۶ آغاز شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۷ ب٫ظ
ثبت نام تمبرطلا و نقره نوروز۹۶ آغاز شد مدیرکل پست خوزستان گفت : ثبت نام اقلام فیلاتلیک تمبر نوروز ۱۳۹۶ با آلیاژ طلا و نقره از اول اسفندماه سال جاری آغاز شد.

مهران حموله در گفتگو با خبرنگار قلم ماندگار اظهار کرد :در پی استقبال کم نظیر از اولین ،دومین و سومین سری اقلام فاخر فیلاتلیک شرکت ملی پست که مزین به تمثال حضرت امام خمینی (ره) و شاعران نامدار ایران زمین، حافظ شیرازی و حکیم ابوالقاسم فردوسی بود، چهارمین سری اقلام فیلاتلیک فاخر این شرکت ،منقش به طرح تمبر یادبود کاغذی جشن جهانی نوروز ۱۳۹۶، تولید و ضرب می شود.
وی افزود:پیش فروش اقلام فیلاتلیک تمبر نوروز از روز یکشنبه اول اسفند ماه از طریق دفاتر پستی منتخب و همچنین بازار الکترونیک شرکت پست به آدرسwww.ebazaar.post.ir آغاز و تا دهم اسفندماه ادامه دارد.
مدیرکل پست خوزستان تصریح کرد: تمبر یادبود جشن جهانی نوروز که طرح سرباز هخامنشی را به تصویر کشیده است در قالب یک قطعه به ابعاد ۴۵*۶۵ میلی متر،به ارزش ۹هزار ریال با تیراژ ۲۰۰هزار سری همزمان با بیست و پنجم اسفندماه سال جاری منتشر خواهد شد.اقلام یادشده با آلیاژ فلزی طلا با عیار ۲۴در وزن نیم و یک گرمی هر یک با تیراژ ۳ هزار قطعه و با آلیاژ فلزی نقره با عیار ۹۹۹ در وزن پنج و ده گرمی، هر یک با تیراژ ۲ هزار قطعه تولید خواهد شد.
حموله گفت:این اقلام در بسته بندی تک قطعه ای طلا و نقره به ارزش ۷میلیون و ششصد هزار ریال تولید می شود و تمبر طلای نیم گرمی به ارزش ۲میلیون و پنجاه هزار ریال، طلای یک گرمی به ارزش ۲میلیون و هشتصد و پنجاه هزار ریال ، نقره پنج گرمی به ارزش یک میلیون و دویست هزار ریال و نقره ده گرمی به ارزش یک میلیون و پانصد هزار ریال عرضه می شود.
وی ادامه داد: پس از تکمیل ظرفیت پیش بینی شده، ثبت نام تمام و توزیع اقلام پس از پایان ثبت نام آغاز می شود و اولویت در توزیع براساس زمان ثبت نام متقاضیان می باشد .
مدیرکل پست خوزستان بیان کرد:اقلام فیلاتلیک تمبر طلا و نقره به عنوان اقلام کلکسیونری به تعداد و تیراژ محدود به مناسبت های خاص و با استفاده از طرح تمبرهای منتشره تولید و عرضه می شود.

انتهای پیام.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار