ثبت ۲۷۶ عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق در ایام نوروز در اهواز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۵ ب٫ظ
ثبت ۲۷۶ عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق در ایام نوروز در اهواز [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: در پانزده روز اول فروردین سال ۱۳۹۶ افزون بر ۲۷۶ عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق در اهواز انجام گرفت. به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر داری […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: در پانزده روز اول فروردین سال ۱۳۹۶ افزون بر ۲۷۶ عملیات امداد و نجات و اطفاء حریق در اهواز انجام گرفت. به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر داری اهواز امیر نجفی بیان کرد: از مجموع این عملیات ها ۱۲۷ مورد مربوط به عملیات اطفاء حریق و ۱۴۹ مورد عملیات امدادونجات بوده است.
وی گفت: سازمان آتش نشانی اهواز در ایام نوروز امسال در ۲ بخش ایمنی و رفاهی فعالیت داشت.
نجفی افزود: از جمله فعالیت های این سازمان در بخش رفاهی با بکارگیری امکانات موتوری خود از قبیل تانکر های آبرسان به تامین بخشی از آب مورد نیاز سرویس های بهداشتی ، حوض ها وآب نماهای سطح شهر نمودند و امکانات رفاهی مجموعه خود را از قبیل نمازخانه ، حمام ، سرویس بهداشتی و خوابگاه های خود را در اختیار میهمانان نوروزی قرر داد.
نجفی در ادامه افزود: همچنین از جمله فعالیت های این سازمان در بخش ایمنی استقرار کمپ های نجات غریق در محل های از پیش تعیین شده و آماده سازی شده جهت استفاده مهمانان نوروزی از امکانات قایق سواری در سطح رودخانه کارون (سایت های قایقرانی) ، تهیه ۵۰۰ عدد جلیقه نجات و در اختیار قرار دادن رایگان آنها به قایقهایی که اقدام به جابجائی مسافر در رودخانه کارون می کردند،گشت های مستمر در طول رودخانه توسط تیم غواص امداد آبی سازمان آتش نشانی بوده است.
۷۱۵۸/۶۰۶۴
دریافت کننده: زینب فرحانی** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار