جا­به­ جایی ۵۵۰۰ زائر اربعین حسینی به همت ستاد اربعین صنعت نفت جنوب

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۷ ب٫ظ
جا­به­ جایی ۵۵۰۰ زائر اربعین حسینی به همت ستاد اربعین صنعت نفت جنوب به همت ستاد اربعین صنعت نفت جنوب تا کنون۵۵۰۰ نفر از زائران اربعین حسینی از اهواز به مرزهای چذابه و شلمچه و بالعکس جا­به­جا شدند.

قلم ماندگار:

 به گزارش قلم ماندگار به نقل از به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت جنوب، مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین صنعت نفت روز پنجشنبه(۲۵ مهرماه) با بیان این خبر اظهار کرد: تا امروز ۹۱ دستگاه اتوبوس و ۹۰ دستگاه مینی بوس برای نقل و انتقال زائران از اهواز به شلمچه و چذابه و بلعکس اختصاص یافت که این دستگاه ها تا کنون کار جا­به­جایی ۵۵۰۰  نفر را بصورت رایگان انجام دادند.

مهران حسنوند گفت: همچنین با اختصاص ۱۰۳ دستگاه تانکر آبرسانی  بیش از ۴ میلیون لیتر آب در پایانه های مرزی چذابه و شلمچه توزیع گردید.

وی افزود: بنا  به درخواست ستاد اربعین صنعت نفت جنوب انواع دستگاه ها و ماشین آلات ازقبیل کشنده سنگین و فوق سنگین، کمپرسی، اتاقی و انواع ‌بالابر شامل لیفتراک و جرثقیل ‌ و ماشین آلات راهسازی مانند لودر و بلدوزر و انواع خودروهای سواری به پایانه های مرزی چذابه و شلمچه اعزام گردید و تا پایان برگشت زوار خدمت رسانی ادامه خواهد داشت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار