جاده ساحلی اهواز به ملاثانی اجرا می شود

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۸ ب٫ظ
جاده ساحلی اهواز به ملاثانی اجرا می شود [ad_1] اهواز – ایرنا – استاندار خوزستان گفت: طرح ادامه جاده ساحلی اهواز به ملاثانی با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال به اجرا در می آید. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی شامگاه شنبه در نشست بررسی طرح جاده ساحلی اهواز به ملاثانی در سرسرای استانداری اظهار کرد: این […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – استاندار خوزستان گفت: طرح ادامه جاده ساحلی اهواز به ملاثانی با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال به اجرا در می آید. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی شامگاه شنبه در نشست بررسی طرح جاده ساحلی اهواز به ملاثانی در سرسرای استانداری اظهار کرد: این پروژه از جمله طرح هایی اقتصاد مقاومتی است که علاوه بر اشتغالزایی، از نظر پدافند غیر عامل برای اهواز٬ ویس٬ شیبان و ملاثانی موثر خواهد بود.
وی افزود: رودخانه کارون می تواند منبع درآمد خوبی برای ساکنان حاشیه آن از نظر جاذبه های گردشگری باشد اما متاسفانه آنطور که باید و شاید از این فرصت استفاده نشده و امیدواریم پس از بهره برداری از این طرح و با ورود مسافران به اهواز رونق اقتصادی و اشتغالزایی نیز برای اهالی منطقه فراهم شود.
شریعتی زمان اجرای طرح ادامه جاده ساحلی به سمت ملاثانی را ۲ سال عنوان کرد و گفت: مطالعات علمی و کارشناسی آن در حوزه اهواز انجام شده است و آماده شروع عملیات اجرایی است.
وی با تاکید بر انجام مطالعات جامع، اضافه کرد: در حوزه ویس٬ شیبان و ملاثانی نیز به زودی مطالعات آن انجام می شود که مسائل گردشگری و احداث پارک و شهربازی هم در آن پیش بینی می شود.

۷۱۵۱/۶۰۰۲
دریافت کننده: نادره وائلی زاده**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار