جانشین سازمان بسیج مستضعفین:انقلاب اسلامی بر سه پایه قرآن ولایت و مردم استوار است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۸ ب٫ظ
جانشین سازمان بسیج مستضعفین:انقلاب اسلامی بر سه پایه قرآن ولایت و مردم استوار است [ad_1] اهواز – ایرنا : جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی ایران بر سه پایه قرآن، ولایت و مردم شریفی که به میدان آمده و شهید دادند تا این انقلاب پیروز شود بنا شده است. سردار علی فضلی شامگاه چهارشنبه در آیین گرامیداشت شهدای مدافع حریم ولایت در مسجد النبی(ص) اهواز افزود: اگر امروز […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا : جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی ایران بر سه پایه قرآن، ولایت و مردم شریفی که به میدان آمده و شهید دادند تا این انقلاب پیروز شود بنا شده است. سردار علی فضلی شامگاه چهارشنبه در آیین گرامیداشت شهدای مدافع حریم ولایت در مسجد النبی(ص) اهواز افزود: اگر امروز مقاومت اسلامی توانسته هیمنه استکبار را بشکند به واسطه حضور شما مردم ولایتمدار در صحنه و حفظ روحیه انقلابی گری است.
وی گفت: حضور صادقانه مردم همیشه در صحنه با گذشت چندین سال از پیروزی انقلاب اسلامی این انقلاب را زنده نگه داشته است.
وی در ادامه افزود: انتشار تفکر و فرهنگ ایثار در قالب کاروان راهیان نور، پذیرایی از زایران مناطق عملیاتی دفاع مقدس است که سالانه بیش از ۶ میلیون نفر زایران راهیان نور از داخل و خارج کشور به مناطق دوران دفاع مقدس خوزستان سفر می کنند.
وی با مقایسه تفاوت های دوران پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سه مورد ولایت فقیه ، قانون اساسی که در مجلس با تایید شورای نگهبان اجرا می شود،و دشمن ستیزی مردم که در مقابل دشمنان هرگز غفلت نکرده و در مقابل ظلم و مستکبران ایستاده اند از نکته های تفاوت این دو دوره است.
سردار فضلی با بیان اینکه دشمن وحدت مارا نشانه گرفته است اظهار کرد: دشمن به دنبال این است که بین ما اختلاف و تفرقه ایجاد کند و به بهانه های عرب و عجم ، شیعه و سنی اختلاف و تفرقه ایجاد کند تا آسیب برساند.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین، بیعت با امام راحل (ره) را بیعت با پیغمبر(ص) دانست و گفت: کسی که با امام بیعت می کند با پیغمبر(ص) بیعت کرده است و معلوم می شود که این بیعت تا چه اندازه آثار و برکت دارد.
وی همچنین با گرامیداشت شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم از رشادت های رزمندگان در عملیات والفجر ۸ در بهمن سال ۶۴ تجلیل کرد و اظهارکرد:عملیات والفجر ۸ در ۷۰ شبانه روز صورت گرفت.
سردار فضلی از رشادت نیروهای غواص در این عملیات گفت و ادامه داد: در این عملیات غواصان توانستند با کمترین هزینه در استفاده از ادوات جنگی پیروز میدان شده و عملیات را با موفقیت به پایان برسانند.
وی گفت: این فرهنگ عملیات دفاع مقدس است که با از جان گذشتگی به دشمن حمله می کردند و موفق می شدند.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین افزود: عملیات والفجر۸ از طولانی ترین نبرد های دفاع مقدس است و نکته برجسته این عملیات این است که بیش از ۸۵درصد از نیروهای عملیاتی را بسیجیان عهده دار بودند.
یادواره شهدای مدافع حرم در مسجدالنبی شهرک دانشگاه اهواز با حضور جمعی از مسئولان، روحانیان و خانواده های شهدا و مردم برگزار شد.
۷۱۶۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: حمید رضا ترابی فرد ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار