جزئیات تازه از سهام عدالت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۷:۵۹ ق٫ظ
جزئیات تازه از سهام عدالت مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی ، ‌گفت: فاز اول و دوم طرح سهام عدالت در حیطه و اختیار سازمان خصوصی سازی است اما فاز سوم آن از حیطه این سازمان خارج است.
به گزارش قلم ماندگار،  مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی ، ‌گفت: فاز اول و دوم طرح سهام عدالت در حیطه و اختیار سازمان خصوصی سازی است اما فاز سوم آن از حیطه این سازمان خارج است. جعفر سبحانی، در مورد آخرین وضعیت سهام عدالت اظهارداشت: تاکنون ۳۳ میلیون نفر برای دریافت صورت حساب به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده‌اند. مراجعه این تعداد نشان می‌دهد که بیش‌ از نیمی‌از جمعیت ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفری طرح سهام عدالت که البته دو میلیون نفر آنها فوت شده‌اند برای دریافت صورت حساب به سامانه مراجعه کرده‌اند که جمعیت آنها حدود ۷۰ درصد از کل مشمولان می‌شود.
وی گفت: فاز دوم طرح ساماندهی مربوط به دریافت شماره حساب و شماره شبا می‌شود که پس از دریافت این شماره از سوی مشمولان، سود سهام عدالت به حساب مشمولان واریز خواهد شد که دریافت شماره حساب‌ها نیز از ۳۰ فروردین ماه آغاز شده است. وی تصریح کرد: در فاز اول که از تاریخ ۱۷ اسفند ماه آغاز شد سقف زمانی مطرح بود که‌ تا پایان شهریور ماه ۹۶ زمان‌ آن باقی‌ مانده و ادامه دارد اما فاز دوم که از ۳۰ فروردین ماه ۹۶ آغاز شده مربوط به ارائه شماره شبا از سوی مشمولان است که سقف زمانی هم ندارد. با ارائه شماره شبا که از ۳۰ فروردین ماه آغاز شده، سود عملکرد ۶۰ شرکت سرمایه پذیر سال ۹۵ در نیمه دوم سال ۹۶ به حساب مشمولین واریز خواهد شد. وی گفت: از سی‌ام فروردین ماه بیش از پنج میلیون نفر شماره شبا را به سامانه اعلام کرده‌اند و این موضوع نیز در حال انجام است.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار