جزییات درگذشت رییس دفتر نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۷ ب٫ظ
جزییات درگذشت رییس دفتر نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی [ad_1] آبادان – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با تشریح جزئیات درگذشت رئیس دفتر یکی از نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی، اخبار منتشر شده در خصوص ‘قتل ‘ وی را تکذیب کرد. سرهنگ سیدمحسن تقی زاده سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:شواهد به‌دست‌آمده از صحنه تصادف نشان می‌دهد که نقیب […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با تشریح جزئیات درگذشت رئیس دفتر یکی از نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی، اخبار منتشر شده در خصوص ‘قتل ‘ وی را تکذیب کرد. سرهنگ سیدمحسن تقی زاده سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:شواهد به‌دست‌آمده از صحنه تصادف نشان می‌دهد که نقیب کعبی داماد و رییس دفتر نماینده آبادان در مجلس در حادثه رانندگی درمیدان بریم فوت‌شده است.
وی افزود:برخی افراد به دلیل نامعلوم، این سانحه رانندگی را قتل اعلام کردند که مأموران پلیس فتای شهرستان آبادان شناسائی این افراد را در دستور کار قرار داده اند.
بازپرس ویژه قتل دادگستری آبادان نیز فوت رئیس دفتر یکی از نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی را بر اثر قتل تکذیب کرد و بیان کرد:نقیب کعبی پس از تصادف، از سوی فوریت‌های پزشکی آبادان به بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر منتقل ‌شد.
سعید موسی افزود:متاسفانه وی به دلیل شدت جراحات وارده در این بیمارستان جان باخت.
وی اظهار داشت:با افرادی که به نیت تشویش اذهان عمومی اقدام به نشر اخبار کذب کرده اند، برخورد قضائی می شود.
نقیب کعبی داماد و رییس دفتر نماینده مجلس آبادان درساعت ۳:۲۳ دقیقه بامداد دوشنبه دوم اسفندماه در حادثه رانندگی درمیدان بریم این شهرستان جان باخت.
به گزارش ایرنا در یک ماه گذشته چهار نفر از شهروندان آبادانی به علت حوادث رانندگی درمیدان بریم جان خود را از دست‌داده‌اند.
۳۰۱۵/۶۰۶۴
خبرنگار:عدنان جواهری *** انتشاردهنده:محسن بهاروند
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار