جشن شادی تیم استقلال خوزستان پس از اولین برد در آسیا

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۲ ب٫ظ
جشن شادی تیم استقلال خوزستان پس از اولین برد در آسیا [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم استقلال خوزستان پس از اولین پیروزی خود در جام قهرمانان آسیا در رختکن جشن شادی به پایان کردند. به گزارش ایرنا تیم استقلال خوزستان عصر امروز در نخستین دیدار خود در جام قهرمانان آسیا به مصاف تیم الفتح عربستان رفت که در نهایت توانست با نتیجه ۱ بر صفر […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم استقلال خوزستان پس از اولین پیروزی خود در جام قهرمانان آسیا در رختکن جشن شادی به پایان کردند. به گزارش ایرنا تیم استقلال خوزستان عصر امروز در نخستین دیدار خود در جام قهرمانان آسیا به مصاف تیم الفتح عربستان رفت که در نهایت توانست با نتیجه ۱ بر صفر این تیم را شکست دهد.
بازیکنان تیم استقلال خوزستان در حالی که اولین حضور خود را در این مسابقات تجربه می کردند پس از پیروزی در این بازی جشن شادی به راه انداختند.
در ادامه خوشحالی بازیکنان استقلال، مردم شهر اهواز در خیابان ها به جشن و پایکوبی پرداختند.
جوانان اهوازی در حالی که پیراهن آبی بر تن داشتند با بلند کردن صدای ضبط خودروهای خود در مناطق اهواز جشن شادی راه انداختند.
تیم استقلال خوزستان با تک گل ابوالفضل اعلایی از سد حریف عربستانی خود عبور کرد و به تنهایی در صدر جدول گروه B مسابقات قرارگرفت.
علاقه مندان به تیم استقلال خوزستان با سر دادن شعارهایی مبنی بر ‘استقلال قهرمان’، ‘استقلال دوستت داریم’ و ‘استقلال زلزله همینه همینه’ ابراز خوشحالی کردند.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار