جلسه شورای شهر اهواز بازهم برگزار نشد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۵۲ ب٫ظ
جلسه شورای شهر اهواز بازهم برگزار نشد [ad_1] اهواز – ایرنا – جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز به دلیل ارائه نشدن دستورکار از سوی کمیسیون های تخصصی شورا، برگزار نشد. به گزارش ایرنا، جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز برخلاف روال معمول هفتگی، عصر دوشنبه برگزار نشد.یک منبع آگاه به ایرنا گفت: این جلسه به دلیل اینکه کمیسیون های شورا خروجی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز به دلیل ارائه نشدن دستورکار از سوی کمیسیون های تخصصی شورا، برگزار نشد. به گزارش ایرنا، جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز برخلاف روال معمول هفتگی، عصر دوشنبه برگزار نشد.
یک منبع آگاه به ایرنا گفت: این جلسه به دلیل اینکه کمیسیون های شورا خروجی نداشته و لوایحی ارائه نکرده اند، برگزار نشده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر اهواز نیز در این باره گفت: اعضای شورا در ۲ هفته گذشته مشغول بررسی بودجه شهرداری اهواز بودند و جلسه امروز نیز به همین دلیل تشکیل نشد.
آذر زمانپور افزود: در حال حاضر بودجه شهرداری اهواز به عنوان یک اولویت، در کمیسیون برنامه و بودجه شورا در حال بررسی است که از سایر اعضا نیز برای اظهار نظر دراین باره دعوت شده است.
وی اظهار کرد: بودجه شهرداری اهواز تنها دستوکار جلسه آینده شورا خواهد بود.
زمانپور اضافه کرد: طبق قانون، تشکیل جلسات هفتگی برای شورای شهر ضروری نیست و می توانیم یک هفته درمیان این جلسات را تشکیل بدهیم.
بر اساس این گزارش، چهارم بهمن نیز جلسه علنی شورای شهر اهواز به دلیل مشغول بودن اعضا به بررسی بودجه سال ۹۶ شهرداری این کلانشهر برگزار نشد.
در دوره شورای چهارم شهر اهواز تعداد زیادی از جلسه های علنی به دلایل مختلف لغو شده است. به طور نمونه، در اواخر تابستان امسال و بعد از تعطیلی یک ماهه تابستانه، حدود یک ماه نیز به دلیل اختلافات اعضا جلسات شورای شهر به حد نصاب نمی رسید و این شورا لوایحی را بررسی نکرد.

۷۱۵۱/۶۰۰۲
خبرنگار: نادره وائلی زاده**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار