جمعیت هلال احمر خوزستان با برپایی مراکز نقاهتگاهی بار دیگر به یاری مدافعان سلامت و بیماران کرونایی خواهد شتافت

تاریخ انتشار: شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۰:۱۳ ب٫ظ
جمعیت هلال احمر خوزستان با برپایی مراکز نقاهتگاهی بار دیگر به یاری مدافعان سلامت و بیماران کرونایی خواهد شتافت نشست قرارگاه مبارزه با شیوع ویروس کرونا در جمعیت هلال احمر استان خوزستان و با حضور ریاست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور برگزار شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ نشست قرارگاه مبارزه با شیوع ویروس کرونا در جمعیت هلال احمر استان خوزستان و با حضور ریاست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور برگزار شد.

دکتر علی خدادادی در این نشست بر ضرورت برپایی سریع مراکز نقاهتگاه توسط جمعیت هلال احمر استان با توجه به درخواست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و همچنین مصوبه ستاد استانی مقابله با شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در ادامه این نشست نیز معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی این جمعیت را مأمور به برپایی مرکز نقاهتگاهی در محل بیمارستان قدیم آیت الله طالقانی اهواز و اعلام نیازهای در این راستا نمود و از دو معاونت داوطلبان و جوانان نیز خواست نسبت به تامین اعضای داوطلب ارائه دهنده خدمت در این مرکز اقدام کنند.

دکتر نصیری نیز در این نشست با اشاره به شدت همه گیری ویروس کرونا در استان خوزستان، با بیان اینکه موج ابتلا در این استان سبب شده تا این استان در حالت قرمز قرار گیرد، افزود:هدف از سفر به خوزستان پشتیبانی از راه اندازی مراکز نقاهتگاهی و آغاز ارائه خدمت به مردم شریف این استان است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور همچنین عنوان کرد: باید تلاش شود با عنایت به پتانسیل‌های موجود در جمعیت هلال احمر استان خوزستان ،در اسرع وقت نسبت به راه اندازی و فعالیت مراکز نقاهتگاهی جمعیت هلال احمر اقدام شود.

وی در ادامه از آمادگی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور جهت تامین بخشی از نیازهای جمعیت هلال احمر خوزستان به منظور تسریع در برپایی نقاهتگاه ها و پذیرش بیماران ارجاعی از سوی بیمارستانها خبر داد

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار