جنازه مردی برهنه با دستی در گچ!

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۲۸ ق٫ظ
جنازه مردی برهنه با دستی در گچ! پیدا شدن جسد سوخته مردی در نیزارهای رودخانه بهمنشیر سناریوی هولناکی را پیش روی ماموران پلیس قرار داد.

قلم ماندگار:

ساعت ۱۱ صبح امروز ماموران پلیس Police آبادان در حال گشت زنی در انتهای خیابان بهمن ۱۵ آبادان بودند که چند مرد به سمت ماموران رفته و از پیدا شدن جسد سوخته ای خبر دادند.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران کلانتری ۱۵ آبادان برای بررسی های ابتدایی در صحنه جرم Crime حاضر شوند که در این مرحله ماموران با جسد سوخته مردی در میان نیزارهای رودخانه بهمنشیر روبرو شدند.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان همراه بازپرس ویژه قتل Murder در صحنه جرم حضور یابند و در بررسی ها مشخص شد که جسد مرد ناشناس که از ناحیه دست چپ قبل از جنایت Crime دچار شکستگی و گچ گرفته شده در محل دیگری به قتل رسیده و عاملان جنایت پس از آتش زدن، برای پنهان ماندن این جنایت،  جسد سوخته شده را به نیزارهای رودخانه بهمنشیر منتقل کرده و رها کرده اند.

بنا به این گزارش، جسد سوخته برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده و تیمی از ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان برای شناسایی هویت جسد و دستگیری عاملان جنایت هولناک وارد عمل شده اند.

منبع : رکنا

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار