مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی خوزستان خبر داد:

جهش تولید در عرصه های کشاورزی و دامپروری خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۱ ق٫ظ
جهش تولید در عرصه های کشاورزی و دامپروری خوزستان مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی خوزستان از جهش تولید در عرصه های کشاورزی و دامپروری در سطح خوزستان در چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

سروان پاسدار عبدالحسن طرفی علیوی مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی خوزستان در گفت و گو با قلم ماندگار، از جهش تولید در عرصه های کشاورزی و دامپروری در سطح خوزستان در چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

وی گفت: برگزاری رزمایش جهادی جهش تولید در عرصه های کشاورزی و دامپروری توسط بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان (با همکاری ادارات جهاد کشاورزی و دامپزشکی خوزستان) با هدف ارائه خدمات مشورتی و آموزشی و ترویجی رایگان توسط متخصصین بسیجی در دو بخش زراعی و دامی در سراسر استان، تعداد شرکت کنندگان در سراسر استان با بیش از ۱۲۵۰ نفر مهندس بسیجی در عرصه زراعی و بیش از ۱۵۰ نفر دامپزشک و مهندس علوم دامی در عرصه دامی بوده است.

سروان طرفی افزود: در راستای برگزاری این رزمایش افزایش عملکرد محصولات زراعی و دامی از طریق علمی کردن کشاورزی در راستای جهش تولید در اکثر شهرستان های استان به طور همزمان به مناسبت دهه مبارک فجر بوده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار