جوابیه قابل تامل روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز + درخواست تولید کننده پرورش ماهی از استاندار خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۶ ق٫ظ
جوابیه قابل تامل روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز + درخواست تولید کننده پرورش ماهی از استاندار خوزستان خوزستان- قلم ماندگار-با وجود قرارگیری در تنگنا‌های اقتصادی و تحریم‌های سخت و ظالمانه دشمنان نامگذاری سال جدید با عنوان «رونق تولید» بیانگر ضرورت توجه به توان داخلی و بسیج عمومی برای عبور از مشکلات است.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، با وجود قرارگیری در تنگنا‌های اقتصادی و تحریم‌های سخت و ظالمانه دشمنان نامگذاری سال جدید با عنوان «رونق تولید» بیانگر ضرورت توجه به توان داخلی و بسیج عمومی برای عبور از مشکلات است. همچنین  نامگذاری سال جدید با عنوان «سال رونق تولید» توسط مقام معظم رهبری افق و تکلیف جدیدی برای فعالان تولید و صنعت و در ادامه اقشار مختلف مردم نهاده شد اما در این بین برخی نهادها و ادارات دولتی به بهانه های مختلف سعی دارند چوب لای چرخ تولید ملی قرار دهند!

آقای علیرضا عزیزیان یک تولید کننده پرورش دهنده ماهی  است وی از قطعی مکرر برق در مجتمع پرورش ماهی آزادگان به شدت انتقاد کرد.

وی با گلایه از شرکت توزیع برق اهواز  در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری قلم ماندگار، اظهار کرد: این روزها بزرگترین مانع در برابر رونق تولید شرکت توزیع برق اهواز است.

علیرضا عزیزیان می گوید: بنده یک پرورش دهنده ماهی در مجتمع پرورش ماهی آزادگان هستم و چندین سال است که به عنوان  پرورش دهندگان برتر ماهی در استان خوزستان معرفی شده ام  اما  متاسفانه اداره توزیع برق اهواز مدام به بهانه های کمبود برق و اعمال صرف جویی همه روزه برق مجتمع پرورش ماهی آزادگان را قطع می کند! که مانع بزرگی است بر سرع رونق تولید است.

وی ادامه داد: پس از مراجعه مکرر به شرکت توزیع برق اهواز، متاسفانه جز مخالفت پاسخی دریافت نکردرم!

عزیزیان می گوید؛ مسئولان شرکت توزیع برق اهواز اظهار می کنند: قطعی برق مجتمع به دلیل گرمای شدید شبکه ها صورت می گیرد و همه روزه از امروز برق مجتمع از ساعت ۱۳ ظهر الی ساعت ۱۷ به مدت چهار ساعت برق مجتمع قطع خواهد شد.

آقای عزیزیان با گلایه شدید از  شرکت توزیع برق اهواز اضافه می کند: قطع کردن برق واقعا برای یک مجتمع پرورش ماهی که بزرگترین سایت خاور میانه است و آنهم در سال رونق تولید جای بسی تاسف و تامل است.

وی از استاندار و مسئولان ارشد استان به ویژه مسئولان برق استان می خواهد برای رفع این مشکل چاره ای بیاندیشند.

این تولید کننده همچنین از دکتر شریعتی استاندار خوزستان خواست:  چنانچه شرکت توزیع نیروی برق اهواز نتواند برق مجتمع ‌پرورش ماهی آزادگان را تامین کند، دستور دهند از  طریق اداره محترم بحران ارز ۴۲۰۰تومان به مجتمع پرورش ماهی آزادگان بدهند تا یک ژنراتور خریداری کنیم، و سوخت آن را هم تامین کند تا این مجمتع بتواند به تولید و رونق اقتصادی کمک کند و مشکل را حل کنیم.

عزیزیان در پاسخ به جوابیه توزیع برق اهواز مبنی بر بدهکاری مجتمع پرورش ماهی آزادگان گفت: مبالغ اعلام شده توسط توزیع نیروی برق اهواز بر عهده موسسه جهاد نصر خوزستان است که برای امور ریز گردها استفاده کرده و پرداخت نکرده  و ربطی به مجتمع پرورش ماهی آزادگان نیست!

و اما جوابیه شرکت توزیع برق اهواز که خود جای تامل دارد!

مهر ورزی همیشگی برق به مجتمع پرورش ماهی آزادگان
جوابیه شرکت توزیع نیروی برق اهواز اعضا هیات مدیره مجتمع پرورش ماهی آزادگان
باسلام
احتراما، در پاسخ به درج مطلبی با عنوان « بی مهری سازمان برق خوزستان به بزرگترین مجتمع پرورش ماهی در خاورمیانه!؟» به استحضار می رساند همانگونه که استحضار دارید با توجه به شرایط بی سابقه آب و هوایی در استان خوزستان و گرمای شدید، این شرکت در راستای حفظ و پایداری شبکه برق در کلانشهر اهواز بمنظور رفاه حال مشترکین یا شهروندان بر خود لازم می داند تا با برنامه ریزی گسترده نسبت به تامین برق مطمئن و مستمر زمینه رفاه و آسایش عموم مردم را فراهم نماید.   لذا با فرا رسیدن فصل گرم و به ویژه پیک یا اوج بار مصرف برق مسئولیت این شرکت در قبال آحاد مردم سنگین تر شده و با دعوت از صنایع، ادارات، شرکت ها و بخش کشاورزی با امضای تفاهم نامه و ارائه طرح های تشویقی اقدام به تنظیم بار شبکه و جلوگیری از بروز حادثه روی خطوط برق و شبکه و تجهیزات برق می شود. خدمت برق در مناطق گرمسیری حکم اکسیژن را برای مردم دارد و استمرار این خدمت جز اصلی ترین وظیفه مجموعه صنعت برق بوده و از هیچ اقدامی در جهت جلب رضایت شهروندان کوتاهی نمی نماید. مجتمع پرورش ماهی آزادگان با قرارداد ۵ مگاوات در مسیر جاده آبادان یکی از بزرگترین مصرف کنندگان برق می باشد که لازم است در راستای سیاست های کلان استان برنامه ریزی نماید، ساعت پیک یا اوج مصرف برق در مناطق گرمسیری از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۳ می باشد که براساس مصوبه استانداری خوزستان بخاطر رفاه حال مردم کلیه ادارات و سازمانها راس ساعت ۱۳ تعطیل میشوند و مجتمع مذکور نیز در صورت همکاری با مجموعه صنعت برق از طرح های تشویقی بهره مند خواهد شد. در ضمن ذکر  کلمه بی مهری از سوی اعضا هیات مدیره مجتمع مذکور بسیار غیر منصفانه می باشد زیرا فقط رعایت حال آن مجتمع و جلوگیری از قطع برق با بدهی بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال و همچنین رفع اشکال از شبکه برق اختصاصی از سوی این شرکت دلیل محکمی بر ادعای مذکور می باشد. در پایان از مدیریت مجتمع پرورش ماهی آزادگان درخواست میشود با مراجعه به امور برق، نسبت به متعهد شد به تفاهم نامه و سهیم شدن در امر خدمت به شهروندان در گرمترین زمان سال همکاری لازم را با خادمین مردم در صنعت برق استمرار نمایند. روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز
رهبر معظم انقلاب که هر ساله با تعیین شعارهایی افق حرکت نظام را مشخص می‌نمایند، در سالیان اخیر با نامگذاری سال‌ها با محوریت اقتصادی و حمایت از توان داخلی دغدغه و چشم انداز مهم نظام برای توجه به مسیر توسعه اقتصادی را مورد یادآوری قرار می‌دهند.
بر کسی پوشیده نیست که نقشه راه بر همگان واضح و آشکار است، اما به راستی چرا باید تولید کنندگان داخلی همواره باید چوب بی مدیریتی مسئولان را بخورند؟!
ناگفته نماند؛ در این میان مسئولان دستگاه‌های مختلف اجرایی استان خوزستان از جمله مدیریت شرکت توزیع برق اهواز نیز می بایست با توجه به منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های ابلاغی به دستگاه‌ها، اهمیت توجه به رونق تولید و به ویژه حمایت از تولید کننده را سر لوحه کار خود قرار دهد و حرکت در این مسیر را از مطالبات اصلی خود بداند.
در پایان ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در شرایطی که کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد، مقام معظم رهبری سال جدید را سال رونق تولید نامگذاری کردند و تحقق این مهم می‌تواند سبب پویایی هر چه بیشتر اقتصاد کشور شود. امیدواریم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری باعنوان «رونق تولید»  مزین شده است، با مدیریت و تدبیر شایسته استاندار خوزستان، شاهد رونق تولید در استان خوزستان به ویژه رفع مشکلات تولید کنندگان استان باشیم.
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار