جوانان فولاد خوزستان نایب قهرمان فوتبال کشور شدند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۳۲ ق٫ظ
جوانان فولاد خوزستان نایب قهرمان فوتبال کشور شدند [ad_1] اهواز _ ایرنا _ تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان رقابت های لیگ برتر جوانان کشور به مقام نایب قهرمانی دست یافت. به گزارش ایرنا، عصر امروز هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جوانان کشور به پایان رسید که در نهایت تیم فولاد خوزستان پس از تیم سپاهان اصفهان به عنوان نایب قهرمانی رسید.تیم […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان رقابت های لیگ برتر جوانان کشور به مقام نایب قهرمانی دست یافت. به گزارش ایرنا، عصر امروز هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جوانان کشور به پایان رسید که در نهایت تیم فولاد خوزستان پس از تیم سپاهان اصفهان به عنوان نایب قهرمانی رسید.
تیم فولاد خوزستان در هفته پایانی مسابقات برابر صنعت نفت آبادان صف آرایی کرد که در صورت پیروزی برابر تیم هم استانی خود می‌توانست مقام قهرمانی رقابت ها را به خود اختصاص دهد.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید و تیم فولاد خوزستان با کسب ۴۷ امتیاز به مقام دوم رسید، همچنین تیم صنعت نفت آبادان که برای فرار از سقوط به دسته پایین‌تر نیاز به سه امتیاز بازی داشت با کسب این یک امتیاز به دسته پایین تر سقوط کرد.
دیگر نماینده خوزستان تیم نفت اهواز با وجود برتری ۲ بر صفر مقابل تیم سپاهان اصفهان نتوانست مانع از قهرمانی این تیم شود و سپاهانی ها با کسب ۴۹ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافتند. همچنین تیم نفت اهواز با کسب ۳۰ امتیاز در مکان پنجم جدول قرار گرفت.
تیم جوانان فولاد خوزستان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر جوانان کشور، در این رقابت ها با ۴۶ گل زده به عنوان برترین خط حمله لیگ شناخته شد.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار