حاشیه نگاری ایرنا از دیدار تیم های نفت آبادان و سیاه جامگان مشهد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۰ ق٫ظ
حاشیه نگاری ایرنا از دیدار تیم های نفت آبادان و سیاه جامگان مشهد [ad_1] آبادان – ایرنا – صنعت نفت آبادان با تساوی از هفته بیست و هفتم لیگ برتر برابر سیاه جامگان مشهد ماندنش در لیگ برتر را به بازی های باقی مانده کشاند. به گزارش ایرنا این دیدار عصر جمعه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان ۹۰ دقیقه دو تیم به نتیجه مساوی […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – صنعت نفت آبادان با تساوی از هفته بیست و هفتم لیگ برتر برابر سیاه جامگان مشهد ماندنش در لیگ برتر را به بازی های باقی مانده کشاند. به گزارش ایرنا این دیدار عصر جمعه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان ۹۰ دقیقه دو تیم به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت دادند.
**دو تیم ۹۰ دقیقه قبل از آغاز بازی وارد ورزشگاه تختی آبادان شدند.
**تماشای این بازی با تصمیم باشگاه نفت آبادان رایگان اعلام شد و تماشاگرانی آبادانی همچون قبل استقبال خوبی از این دیدار داشتند.
**حدود ۹ هزار تماشاگر آبادانی با حضور در ورزشگاه تختی آبادان این دیدار را تماشا کردند.
**همانند چند دیدار گذشته و با افزایش دمای هوا در آبادان ورزشگاه تختی آبادان فاقد آب خوری برای استفاده تماشاگران بود.
**بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در این دیدار به شدت از سوی تماشاگران آبادانی تشویق شدند.
**در دقیقه ۳۵ توپ ارسالی رضا جبیره، بازیکن نفت آبادان به خانزداه، مدافع سیاه جامگان برخورد کرد و وارد دروازه تیم حریف شد تا آبادانی ها با یک گل از حریف خود پیش بیافتند..
**داور در دقیقه ۳۶ برای نفت آبادان یک ضربه پنالتی اعلام کرد که حسین بغلانی آن را به بیرون زد، تماشاگران آبادانی این بازیکن که بازوبند کاپیتانی را بر بازو داشت تشویق کردند.
**فیروز کریمی همانند دیدارهای گذشته یک دقیقه پیش از این که داور سوت پایان نیمه نخست را به صدا در آورد، زودتر به رختکن رفت.
**در دقیقه ۷۱ این دیدار درگیری بین بازیکنان دو تیم به وجود آمد که با حضور داور و دادن چند کارت زرد این درگیری به پایان رسید و در این درگیری کیم، حکیم نصاری و محمد شادکام از تیم نفت و افراسیابی، خانزاده، بادامکی و عسکری از تیم سیاه جامگان، کارت زرد گرفتند.
**در پایان این دیدار بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از سوی تماشاگران تشویق شدند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با تساوی در این دیدار ۳۰ امتیازی شد و در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفت.
۷۱۰۴/۶۰۶۴
خبرنگار:مسعود گادار** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار