حاشیه های دیدار تیم های استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۲:۳۷ ق٫ظ
حاشیه های دیدار تیم های استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان [ad_1] اهواز – ایرنا – دیدار تیم های استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان که با تساوی یک بر یک به پایان رسید با حاشیه هایی همراه بود. به گزارش ایرنا، عصر روز جمعه دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان در حالی در اهواز برگزار شد که با وجود رایگان بودن […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – دیدار تیم های استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان که با تساوی یک بر یک به پایان رسید با حاشیه هایی همراه بود. به گزارش ایرنا، عصر روز جمعه دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان در حالی در اهواز برگزار شد که با وجود رایگان بودن تماشای این دیدار تنها یک هزار نفر به ورزشگاه آمدند.
تیم استقلال خوزستان در حالی به مصاف ذوب آهن اصفهان رفت که با ۳۲ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی قرار داشت و برای گرفتن سهمیه آسیایی تلاش می کند در حالی که حریف اصفهانی خود با ۳۴ امتیاز در مکان چهارم قرار داشت.
پیش از آغاز بازی رشید مظاهری به سمت نیمکت تیم استقلال خوزستان رفت و مورد استقبال کادر فنی این تیم قرار گرفت همچنین علی اصغر عاشوری و وحید شیخ ویسی به سمت نیمکت ذوب آهن رفتند.
حضور هواداران تیم استقلال اهواز جهت تشویق تیم همشهری خود از دیگر حواشی این بازی به شمار می رفت. بیش از ۱۰۰ تماشاگر استقلال اهواز با در دست داشتن بنرهایی به حمایت آبی های خوزستان آمده بودند.
در این بازی مهدی مومنی، آلویس نانگ، ابوالفضل علایی، فرشاد سالاروند و سید سیروس پورموسوی به دلیل محرومیت از جایگاه ویژه نظاره گر بازی بودند.
در دقیقه ۲۳ بازی مصطفی ماهی بازیکن تیم استقلال خوزستان با گل به خودی دروازه تیمش را باز کرد و ذوب آهنی ها را یک بر صفر به پیش انداخت و بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی آبی های خوزستان در همان ابتدا حملات پر تعدادی بر روی دروازه ذوب آهن انجام دادند و سرانجام در دقیقه ۵۸بازی مهدی زبیدی دروازه حریف اصفهانی خود را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.
در این بازی عقیل کعبی و آرش افشین از تیم استقلال خوزستان و مهدی حسینی از تیم ذوب آهن اصفهان از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.
تیم استقلال خوزستان با کسب یک امتیاز بازی ۳۳ امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول باقی ماند همچنین تیم ذوب آهن اصفهان با کسب ۳۵ امتیاز در پله چهارم جدول قرار گرفت.
۶۰۶۸
خبرنگار: پارسا شاکری ** انتشار: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار