حاشیه های دیدار دو تیم استقلال خوزستان و سایپا

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۰ ق٫ظ
حاشیه های دیدار دو تیم استقلال خوزستان و سایپا [ad_1] اهواز -ایرنا-مسابقه فوتبال تیمهای استقلال خوزستان و سایپا کرج در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با حاشیه هائی همراه بود. به گزارش ایرنا، روز شنبه دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و سایپا البرز در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد که آبی های خوزستان با نتیجه بدون گل برابر حریف […]

[ad_1]


اهواز -ایرنا-مسابقه فوتبال تیمهای استقلال خوزستان و سایپا کرج در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با حاشیه هائی همراه بود. به گزارش ایرنا، روز شنبه دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و سایپا البرز در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد که آبی های خوزستان با نتیجه بدون گل برابر حریف خود متوقف شدند.
با توجه به این که بازی در روز غیر تعطیل انجام می شد حدود ۲۰۰ تماشاگر استقلالی از این بازی دیدن کردند.
پیش از آغاز بازی سیروس پورموسوی به سمت نیمکت کادر فنی سایپا رفت و مورد استقبال حسین فرکی قرار گرفت.
حضور تماشاگران استقلال اهواز از دیگر حواشی این بازی به شمار می رفت هواداران استقلال اهواز با در دست داشتن بنرهایی به تشویق تیم استقلال خوزستان آمده بودند.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در بین دو نیمه بازی وارد ورزشگاه غدیر شد و دقایقی با تماشاگران تیم استقلال اهواز به گفت و گو پرداخت.
قبل از شروع بازی از ورود خبرنگاران و عکاسان به درون ورزشگاه ممانعت شد و ماموران نیروی انتظامی و حراست ورزشگاه پس از گذشت ۳۰ دقیقه از بازی اجازه ورود به آن ها دادند.
رحیم زهیوی و ماتیاس چاگو و محمد اهل شاخه بازیکنان استقلال خوزستان و فولاد خوزستان از جایگاه ویژه نظاره گر این بازی بودند.
تیم استقلال خوزستان در این دیدار کاپیتان و بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشت و این موضوع در تساوی استقلالی ها بسیار موثر بود.
با توجه به گرد و غبار موجود در هوای اهواز صندلی های ورزشگاه غدیر پر از خاک بود و این موضوع مانع از نشستن تماشاگران شده بود.
اگر چه ۳ امتیاز این بازی برای هر دو تیم بسیار حیاتی بود اما احتیاط را در دستور کار خود قرار داده و کمتر به کار حمله می پرداختند.
در این بازی بوگدان میلیچ بازیکن تیم سایپا البرز تنها کارت زرد این دیدار را از داور دریافت کرد.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و سایپا البرز در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی بدون گل به پایان رسید.
تیم استقلال خوزستان با کسب یک امتیاز این دیدار ۳۴ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت همچنین تیم سایپا با ۲۹ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارد.
۶۰۶۴
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار