حاشیه های سفر معاون اول رئیس جمهوری به دزفول

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۲ ق٫ظ
حاشیه های سفر معاون اول رئیس جمهوری به دزفول [ad_1] اهواز – ایرنا – سفر معاون اول رئیس جمهوری به شهرستان دزفول در عصر روز چهارشنبه با حاشیه هایی همراه بود. به گزارش خبرنگار ایرنا هواپیمای حامل اسحاق جهانگیری، وزیر جهاد کشاورزی ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت راس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه عصر چهارشنبه در فرودگاه دزفول به زمین نشست.**معاون اول رئیس جمهوری […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – سفر معاون اول رئیس جمهوری به شهرستان دزفول در عصر روز چهارشنبه با حاشیه هایی همراه بود. به گزارش خبرنگار ایرنا هواپیمای حامل اسحاق جهانگیری، وزیر جهاد کشاورزی ، وزیر صنعت ، معدن و تجارت راس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه عصر چهارشنبه در فرودگاه دزفول به زمین نشست.
**معاون اول رئیس جمهوری در فرودگاه دزفول مورد استقبال گرم استاندار خوزستان ، فرماندار و امام جمعه دزفول و نیز مدیران کل صنعت ، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی استان خوزستان قرار گرفت.
** جهانگیری پس از پایین آمدن از پلکان هواپیما با اهدای دسته گل و قرائت متنی از سوی دختر بچه ای مورد استقبال قرار گرفت.
**تعدادی از نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی از جمله عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی معاون اول رئیس جمهوری را در این سفر از تهران تا دزفول همراهی کردند.
** جهانگیری در بدو ورود به فرودگاه دزفول در جمع خبرنگاران حضور یافت و در سخنانی هدف از این سفر را پیگیری مسایل و مشکلات استان خوزستان و افتتاح چند طرح صنعتی و کشاورزی عنوان کرد.
**هیات همراه معاون رئیس جمهوری و نیز وزیران صنعت ، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در این سفر به حدی بود که تعداد خودروهایی که برای انتقال آنها از فرودگاه تا محل افتتاح طرح ها در دزفول پیش بینی شده بود کم بود و به ناچار حدود ۱۰ نفر از خبرنگاران و مسئولان محلی که برای پوشش سفر و شرکت در مراسم به باند فرودگاه دزفول آمده بودند جا مانده و با تاخیر خود را به محل مراسم رساندند.
**تعدادی از کارکنان اخراجی پیمانکار طرف قرارداد دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با تجمع در ورودی کارخانه تولید روغن ، محل عبور خودروی حامل معاون اول رئیس جمهوری خواستار بازگشت به کار شدند.
** جهانگیری با مشاهده این افراد از خودرو پیاده شده و ضمن گوش دادن به صحبت های این افراد نامه های آنها را دریافت کرده و دستور پیگیری مشکل آنها را صادر کرد.
**ایجاد ممانعت از سوی تیم حراست برای خبرنگاران محلی به ویژه عکاسان موجب گله مندی خبرنگاران شد.
**هنگام پخش سرود جمهوری اسلامی ایران در کارخانه فولاد دزفول برای چند ثانیه پخش سرود قطع شده و موزیک پخش شد که این موضوع موجب خنده شرکت کنندگان در مراسم شد.
**جهانگیری در سفر به دزفول یک کارخانه تولید روغن خوراکی با ظرفیت ۳۰۰ تن در روز ، کارخانه کمپوست با ظرفیت ۵۰ هزار تن در سال و فاز نخست کارخانه فولاد دزفول را افتتاح کرد.
۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار