حاشیه های مسابقه دو تیم فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۱:۰۸ ب٫ظ
حاشیه های مسابقه دو تیم فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز [ad_1] اهواز _ ایرنا _ بازی بین دو تیم فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز که پنج شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز با تساوی بین دو تیم به پایان رسید، با حاشیه هایی همراه بود. پیش از آغاز بازی بختیار رحمانی و میلاد پاک پرور به سمت نیمکت گسترش فولاد رفتند و از فراز کمالوند […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ بازی بین دو تیم فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز که پنج شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز با تساوی بین دو تیم به پایان رسید، با حاشیه هایی همراه بود. پیش از آغاز بازی بختیار رحمانی و میلاد پاک پرور به سمت نیمکت گسترش فولاد رفتند و از فراز کمالوند رخصت بازی گرفتند.
کادر فنی تیم فولاد خوزستان به همراه نعیم سعداوی از فراز کمالوند سرمربی گسترش فولاد تبریز استقبال کردند.
پیش از آغاز بازی و به هنگام عکس دسته جمعی گرفتن تیم فولاد خوزستان، ساسان انصاری پیراهن مهرداد طهماسبی را که در بازی قبل مصدوم شده بود به تن کرده بود.
با توجه به نزدیک بودن به جام قهرمانان آسیا چمن ورزشگاه غدیر اهواز از کیفیت خوبی برخوردار بود.
با وجود این که بازی به صورت رایگان و در اواخر هفته برگزار می شد اما تماشاگران اندکی به ورزشگاه آمده بودند.
در این بازی تنها ۵۰۰ تماشاگر از نزدیک نظاره گر بازی بودند همچنین ۱۰۰ تماشاگر تبریزی برای حمایت از تیم خود به ورزشگاه آمده بودند.
در دقیقه ۱۳ بازی مسعود ابراهیم زاده در محوطه جریمه با یک شوت استثنایی دروازه فولاد خوزستان را باز کرد تا اولین گل این بازی را به ثمر برساند.
در ادامه بازی فولادی ها توپ و میدان را در اختیار گرفته و در دقیقه ۳۸ توسط ایوب والی دروازه حریف را باز کردند، والی پس از زدن گل به سمت هواداران فولادی رفت و مورد تشویق قرار گرفت.
با وجود این که فولادی ها برتر از حریف خود بودند اما این داریوش شجاعیان بود که در دقیقه ۷۵ با یک شوت از راه دور دروازه طالب لو را باز کرد تا برای دومین بار از حریف خوزستانی خود پیش افتند.
در ادامه بازی هواداران فولادی به تشویق تیم خود پرداختند و در نهایت ساسان انصاری توانست در دقیقه ۸۰ دروازه گسترشی ها را باز کند.
ساسان انصاری در این بازی پس از هفت هفته موفق به گلزنی شد و این موضوع باعث خوشحالی بیش از حد این بازیکن شده بود.
در این بازی عبدالله کرمی و بهرام رشید فرخی از تیم فولاد خوزستان از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.
تیم فولاد خوزستان با کسب این یک امتیاز ۲۸ امتیازی شد و در رده دهم جدول جای گرفت وگسترش نیز با ۳۰ امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفت.
۶۰۰۲ خبرنگار:پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار