حذف رسانه از روز شمار هفته منابع طبیعی

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۵ ب٫ظ
حذف رسانه از روز شمار هفته منابع طبیعی اهواز_ قلم ماندگار_در روز شمار هفته منابع طبیعی هر سال، یک روز مخصوص رسانه و منابع طبیعی نامگذاری می‌شد اما در کمال تعجب، در روز شمار هفته منابع طبیعی امسال، هیچ ردی از رسانه مشاهده نمی‌شود.

قلم ماندگار:

در روز شمار هفته منابع طبیعی هر سال، یک روز مخصوص رسانه و منابع طبیعی نامگذاری می‌شد اما در کمال تعجب، در روز شمار هفته منابع طبیعی امسال، هیچ ردی از رسانه مشاهده نمی‌شود.

روز شمار هفته منابع طبیعی امسال به این شرح اعلام شده است: چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه: روز ملی درﺧﺘﻜﺎری ،
پنج شنبه ۱۶ اﺳﻔﻨﺪ ماه روز ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻃﺒﻴﻌﻲ، ﻣﺮدم، احیا و ﺗﻮﺳﻌﻪ جنگل ها و ﻣﺮاﺗﻊ ، جمعه ۱۷ اسفند ماه: ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻃﺒﻴﻌﻲ، ﻣﺮدم، اﺋﻤﻪ ﺟﻤﻌﻪ وجماعت، شنبه ۱۸ اسفندماه: ﻣﻨﺎﺑﻊ طبیعی، مردم و حفاظت و ﺣﻤﺎﻳﺖ ، ﻳﻜﺸﻨﺒﻪ ۱۹ اسفند ماه: منابع طبیعی، مردم، آبخیزداری و مقابله با سیل و خشکسالی، دوشنبه ۲۰ اسفند ماه: منابع طبیعی ، مردم، بسیج و همیاران طبیعت و سه شنبه ۲۱ اسفندماه: ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻃﺒﻴﻌﻲ، ﻣﺮدم و ﻣﺠﺎﻣﻊ ﻋﻠﻤﻲ و داﻧﺸﮕﺎﻫﻲ

آیا با اضافه کردن کلمه مردم به تمام روزهای هفته منابع طبیعی می‌توان مسئله منابع طبیعی را به مسئله اصلی مردم تبدیل کرد؟

قطعا پاسخ منفی است. اما گویا مسئولان سازمان جنگل‌ها، نمی‌دانند یا فراموش کرده‌اند که صرفا با ابزار رسانه است که می‌توان یک مسئله را به مسئله روز مردم و جامعه تبدیل کرد.

🔹امیدوارم شاهد روزی باشیم که نگاه مسئولان منابع طبیعی به رسانه تغییر یابد! هرچند به نظر می‌رسد این توفیق نصیب نسل فعلی نخواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار