معاون امور گمرکی خوزستان خبر داد:

آمادگی گمرک خوزستان در مرزهای چذابه و شلمچه در اربعین

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۷ ق٫ظ
آمادگی گمرک خوزستان در مرزهای چذابه و شلمچه در اربعین خوزستان- قلم ماندگار-معاون امور گمرکی ستاد نظارت گمرکات خوزستان گفت: گمرک خوزستان بر اساس مأموریت محوله در گمرکات مرزی شلمچه و چذابه به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به زائران حسینی آمادگی کامل دارد.

قلم ماندگار:

معاون امور گمرکی ستاد نظارت گمرکات خوزستان گفت: گمرک خوزستان بر اساس مأموریت محوله در گمرکات مرزی شلمچه و چذابه به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به زائران حسینی آمادگی کامل دارد.

به گزارش قلم ماندگار،  علی قبادی در حاشیه بازدید از مرز چذابه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شش ماهه امسال حجم تجارت خارجی تقریبا ۱۷ میلیون تُن کالا به ارزش هفت میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار بوده است که تبادل کالا در مرزهای زمینی و دریایی خوزستان نشان از امنیت پایدار تجاری در مرزهای استان خوزستان و تعامل سازنده دستگاه های همجوار دخیل در امر تجارت خارجی دارد.

وی افزود: گمرک خوزستان بر اساس مأموریت محوله در گمرکات مرزی شلمچه و چذابه به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به زائران حسینی آمادگی کامل دارد.

معاون امور گمرکی ستاد نظارت گمرکات خوزستان تصریح کرد: در مرز چذابه دستگاه های ایکس ری مسافری فعال است و هیچ مشکلی از نظر خدمات رسانی به زائران نداریم.

قبادی در پایان بیان کرد: گمرکات خوزستان در مرزهای شلمچه و چذابه با استفاده از امکانات در اختیار از جمله ایکس ری مسافری برای تسهیل ورود و خروج زائران آماده خدمت رسانی است و در زمینه صادرات کالا نیز آمادگی کامل برای ارائه خدمات داریم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار