حرکت دسته جات عزادار در سوگ شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دزفول

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۴ ب٫ظ
حرکت دسته جات عزادار در سوگ شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دزفول [ad_1] دزفول- ایرنا – آیین عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حرکت دسته جات عزادار در سطح شهر دزفول برگزار شد. به گزارش ایرنا ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت در دزفول که با آغاز ایام فاطمیه با سیاهپوش کردن خیابانها و معابر ، مجالس روضه خوانی برپا کرده اند روز پنجشنبه همزمان با […]

[ad_1]


دزفول- ایرنا – آیین عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حرکت دسته جات عزادار در سطح شهر دزفول برگزار شد. به گزارش ایرنا ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت در دزفول که با آغاز ایام فاطمیه با سیاهپوش کردن خیابانها و معابر ، مجالس روضه خوانی برپا کرده اند روز پنجشنبه همزمان با سالروز شهادت بی بی دو عالم با حرکت دسته جات عزادار به سوگواری پرداختند.
مردم دزفول زیر بارش باران در قالب دسته جات عزادار از مساجد مختلف این شهر به سمت آستان متبرک حضرت سبزقبا(ع) به حرکت در آمدند.
سوگواران حسینی در دزفول با سینه زنی و نوحه سرایی در عزای شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) اشک ریختند.
کسبه و بازاریان دزفول نیز که با سیاه پوش کردن بازار در سوگ شهادت دخت نبی مکرم اسلام (ص) عزادار می باشند طی امروز و شب گذشته با برگزاری مجالس عزاداری ، عشق و ارادت خود را نسبت به خاندان عصمت و طهارت به نمایش گذاشتند.
آئین سوگواری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ظهر پنجشنبه نیز در مساجد دزفول برگزار شد.
۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار