حساس ترین بازی این فصل را برابر سیاه جامگان مشهد پیش رو داریم

تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۵:۴۹ ق٫ظ
حساس ترین بازی این فصل را برابر سیاه جامگان مشهد پیش رو داریم [ad_1] آبادان – ایرنا – مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره دیدار این تیم برابر سیاه جامگان مشهد گفت:شرایط دو تیم در جدول بسیار نزدیک است و این دیدار برای ما یکی از حساس ترین بازی های این فصل محسوب می شود. به گزارش ایرنا مهرداد خادمی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره دیدار این تیم برابر سیاه جامگان مشهد گفت:شرایط دو تیم در جدول بسیار نزدیک است و این دیدار برای ما یکی از حساس ترین بازی های این فصل محسوب می شود. به گزارش ایرنا مهرداد خادمی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و سیاه جامگان مشهد افزود:پس از دو نتیجه خوبی که برابر پرسپولیس و ذوب آهن داشتیم به لحاظ انگیزه شرایط خوبی داریم.
وی اظهار داشت:در هفته جاری تمرینات بسیار خوبی برای تقابل با سیاه جامگان انجام دادیم ولی می دانیم بازی بسیار سختی پیش رو داریم.
مربی پالایش نفت آبادان گفت:با توجه به شرایط امتیازی که دو تیم دارند این دیدار برای ما حساس ترین بازی این فصل محسوب می شود.
خادمی تصریح کرد:از تیم سیاه جامگان مشهد شناخت خوبی داریم و اگر خوب حمایت شویم شانس زیادی برای پیروزی داریم.
وی افزود:تماشاگران آبادانی همیشه در حساس ترین بازی های فصل یار و یاور ما بودند و امیدواریم در این دیدار هم به حمایت تیم محبوب خود بیایند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که با ۲۹ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد فردا از هفته بیست و هفتم میزبان سیاه جامگان مشهد است.
۶۰۰۲/۷۱۰۴**خبرنگار:مسعود گادار**انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار