حسین هدایتی و کارخانه نورد و لوله اهواز + عکس

تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۳ ق٫ظ
حسین هدایتی و کارخانه نورد و لوله اهواز + عکس اهواز- قلم ماندگار- سایت شرکت نورد و لوله اهوازدرحالی خبر بازدید هدایتی را حذف کرد که حسین هدایتی متهم اقتصادی صبح دیروز بازدید خود از کارخانه را در دادگاه تائید کرد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار از فارس، سایت شرکت نورد و لوله اهوازدرحالی خبر بازدید هدایتی را حذف کرد که حسین هدایتی متهم اقتصادی صبح دیروز بازدید خود از کارخانه را در دادگاه تائید کرد.

صبح دیروز در تهران دادگاه حسین هدایتی با اتهامات اخلال در نظام اقتصادی کشور، خیانت در امانت و پول‌شویی برگزار شد.

نام حسین هدایتی در کنار کارخانه لوله و نورد اهواز بسیار شنیده شد و هدایتی این کارخانه را از جمله طرح‌های تولیدی رزومه کاری خود عنوان کرد.

نماینده سازمان بازرسی کل کشور هم در جلسه محاکمه هدایتی در این خصوص گفت:هدایتی کارخانه لوله و نورد اهواز را جزو رزومه تولیدی خود مطرح می‌کند درحالی‌که طبق اظهارات حسابرس، این کارخانه ۴۳۰ میلیارد تومان زیان انباشت دارد. بدهی‌های این کارخانه در سال ۹۵ مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان بوده درصورتی‌که که دارایی‌های آن ۵۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: ابتدای امسال شورای تأمین خوزستان وساطت کرد کارخانه دوباره راه‌اندازی شود؛ بنابراین هزینه بسیار زیادی را آقای هدایتی متوجه نظام کرده است.

یک بار کارخانه نورد و لوله اهواز را دیدم

حسین هدایتی در دادگاه گفت: کارخانه نورد و لوله را هم ندید خرید کردم چون به نیروهای خودم اعتماد داشتم. فقط یک بار کارخانه نورد و لوله اهواز را دیدم آن‌هم ۹ شب رفتم و سحر هم برگشتم.

هدایتی گفت: دلیل شکایت از آقای مهریزی این بود که کارخانه را به نام او کردم اما خیانت کرد و سهام کارخانه را هم به من و هم به کسی دیگر فروخت. ضیایی خائن است و به‌جای اینکه حواله‌ها را باز کند، پول را برداشت و برای خودش استفاده کرد.

انکار سایت کارخانه نورد و لوله اهواز

درحالی حسین هدایتی صبح امروز در دادگاه از حضور خود در کارخانه نورد و لوله اهواز صحبت می‌کند که سایت این کارخانه خبر و تصاویر مربوط به بازدید هدایتی از این کارخانه را پاک کرد.

زمانی که در مرورگر عنوان بازدید هدایتی از کارخانه نورد و لوله اهواز را جست‌وجو می‌کنیم با نتایج بازدید این فرد از کارخانه مواجه می‌شویم. درحالی‌که وقتی وارد لینک موردنظر می‌شویم خبر مربوطه حذف شده است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار