حضور استقلال خوزستان در جام باشگاه های آسیا در هاله ای از ابهام

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۰۴ ق٫ظ
حضور استقلال خوزستان در جام باشگاه های آسیا در هاله ای از ابهام [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: با توجه به عدم شرایط مالی مناسب اگر به تیم پول تزریق نشود امکان حضور در بازی های آسیایی را نداریم. سید علی اکبر پورموسوی سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: وضعیت مالی باشگاه بسیار اسفناک است و ما حتی توان پرداخت […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: با توجه به عدم شرایط مالی مناسب اگر به تیم پول تزریق نشود امکان حضور در بازی های آسیایی را نداریم. سید علی اکبر پورموسوی سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: وضعیت مالی باشگاه بسیار اسفناک است و ما حتی توان پرداخت هزینه بلیط پرواز به کشور خارجی را نداریم.
سرمربی استقلال خوزستان در این خصوص افزود: برای حضور در مسقط بالاخره باید با هواپیما پرواز کنیم که متاسفانه پولی برای پرداخت بلیط اعضای تیم نداریم.
وی افزود: ما بارها اعلام کردیم که در شرایط مالی بدی قرار داریم اما متاسفانه مسئولان باشگاه و دیگر مسئولین استانی این موضوع را جدی نگرفتند و امروز این مشکل خود را کاملا نشان داد.
پورموسوی با بیان این که آژانس های هوایی دیگر به ما بلیط قرضی نمی دهند افزود: ما بارها برای سفر به نقاط مختلف کشور از طریق آژانس های هوایی به صورت قرضی بلیط تهیه می کردیم اما اکنون شرایط متفاوت است و ما باید به خارج کشور سفر کنیم.
وی افزود: شرایط مالی بد باشگاه تمرکز بازیکنان تیم را به هم ریخته ، ما امروز در بازی مقابل پیکان در پایان نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به رختکن رفتیم اما در ادامه بازیکنان نتوانستند بر روی تمرکز خود مسلط بوده و در انتها بازی را واگذار کردیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: ما تا روز جمعه طبق برنامه قبلی در تهران اسکان خواهیم داشت اما اگر پولی نرسد و بلیطی برای رفتن به عمان خریداری نشود شرمنده هواداران شده و از حضور در رقابت ها کناره گیری می کنیم.
وی به مکاتبات رییس فدراسیون فوتبال با وزارت ورزش و جوانان در خصوص وضعیت مالی باشگاه استقلال خوزستان اشاره کرد و گفت: پس از این که آقای تاج از این موضوع با خبر شدند با وزیر و مدیران بانک ملی کشور مکاتباتی داشته و در صدد حل این مشکل برامدند.
پورموسوی ادامه داد: در هر صورت ما چند روز دیگر تا آغاز بازی های آسیایی فرصت داریم و اگر موضوع مالی تیم با وساطت آقای تاج، مدیران بانک ملی و استاندار خوزستان برطرف نشود روز شنبه به اهواز بر می گردیم و از حضور در بازی ها کناره گیری می کنیم.
وی افزود: تاکنون فقط به عشق مردم خوزستان و سایر هواداران استقلالی و بدون دریافت حق الزحمه خود با مشکلات کنار آمدیم و از حق خود گذشتیم اما باید بگویم که برای رفتن به کشور دیگر نیازمند کمک مالی هستیم و کاری دیگر از دست ما بر نمی آید.
سرمربی تیم استقلال خوزستان عنوان کرد: کادر فنی تیم به همراه بازیکنان علاوه بر دستمزد خود در این فصل، ۲۵ درصد از مبلغ قراردادهای فصل قبل را هنوز دریافت نکرده اند که واقعا در شان تیم قهرمان لیگ برتر ایران نیست.
تیم استقلال خوزستان در گروه B بازی های آسیایی با تیم های لخویا، الجزیره و الفتح هم گروه است.
این نماینده ایرانی در اولین دیدار خود باید در روز ۲ اسفندماه در مسقط عمان به مصاف الفتح عربستان برود.
۶۰۰۲خبرنگار: پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار