نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان کرد:

حضور روحانیت در سیل اخیر نقشه‌های چندین دهه دشمن را برملا کرد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۵ ق٫ظ
حضور روحانیت در سیل اخیر نقشه‌های چندین دهه دشمن را برملا کرد اهواز –قلم ماندگار- نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: حضور روحانیت دوشادوش مردم و افراد آسیب دیده در جریان سیل فروردین ماه امسال خوزستان، نقشه‌های چندین دهه دشمن را برملا کرد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد در نشستی صمیمی با حضور طلاب و فضلای استان خوزستان اظهار کرد: اگر ما طلاب علوم دینی، درون خود را پاک نگردانیم همچون آتش زیر خاکستر عمل می‌کنیم و برای برافروخته شدن، تنها یک توفان ناملایم کافی است تا ما را به سمت تباهی و گمراهی خود و اطراف سوق دهد.

وی بیان کرد: اساتید و بزرگان حوزه تبلیغ معارف دینی را وظیفه الهی خویش می‌دانستند و در مقابل ناملایمات سر تعظیم فرو نمی‌آوردند تا در برابر آزمون و امتحان الهی سربلند قرار گیرند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود به مسئولیت‌های خطیر امامت جمعه اشاره و اظهار کرد: آمایش سرزمینی و تحلیل محیطی نسبت به تمام استان به صورت جزء جزء، بخش بخش و روستا به روستا، از جمله برنامه‌های پیش روی دفتر امام جمعه به شمار می‌رود.

وی با اشاره به حادثه اخیر سیل در استان خوزستان تاکید کرد: برگرداندن آسایش و آرامش به حادثه دیدگان سیل اخیر از مهم‌ترین و اولویت‌های اساسی دفتر امام جمعه به شمار می‌رود، تا بتوان مشکلی از مشکلات مردم را کاهش داد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد به حضور میدانی خود در جمع مردم منطقه اهواز اشاره و با بیان این‌که همواره به زندگی در جمع مردم مستضعف افتخار می‌کنم، عنوان کرد: حضور طلاب در مناطق و در میان مردم سیل‌زده از عرصه‌های پر افتخار ایران اسلامی به شمار می‌رود که چهره زیبایی از ایثار و خودگذشتگی را به منصه ظهور رسانده است.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: حضور روحانیت در داستان سیل، تأثیرات عمیقی را در میان مردم ایجاد کرده همچنین دسیسه و نقشه‌های چندین دهه فعالیت مخرب جریان‌های فکری انحرافی را بر ملا و نابود ساخت.

وی بر راه‌اندازی بانک اطلاعات آمایش سرزمینی در حوزه‌های مختلف تخصصی استان خوزستان تأکید و بیان کرد: بحث اشتغال از معضلات بزرگی است که مشکلات عدیده‌ای چون مباحث سرقت و اعتیاد را دامن‌گیر جوانان منطقه کرده است. امیدواریم با همفکری دوستان بتوانیم در عرصه اشتغال جوانان به دستاوردهای ارزشمندی دست یابیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد ضمن تقدیر از تلاش‌های مجاهدانه آیت الله جزایری، تقویت حوزه‌های علمیه را از برنامه‌های مهم دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم ضمن راه‌اندازی گروه‌های تخصصی از ظرفیت همفکری و حضور میدانی طلاب و فضلا حداکثر استفاده را داشته و از ظرفیت عظیم نخبگان فرهنگی و تبلیغی بهره‌مند شویم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: بحث اشتغال از عمده‌ترین دغدغه‌هایی است که نیازمند همدلی و همیاری مدیران و مسئولان استانی و حضور میدانی فعالان اقتصادی است تا بتوان با بهبود این موضوع و برداشتن موانع پیش‌رو، در مقابل معضلات اجتماعی ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/

  1. Man   ۰۳/۰۶/۱۳۹۹  

    I wear this as my everyday Tissot Touch watch. It is easy to read.

    https://nhadatanphudong.com/wp-includes/?07.html

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار