حضور مردم درراهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی کوبنده به تهدید دشمن بود

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۳ ب٫ظ
حضور مردم درراهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی کوبنده به تهدید دشمن بود [ad_1] امام جمعه شوش گفت: حضور پرشور و گسترده ملت ایران در راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن بهترین و کوبنده ترین پاسخ به تهدیدهای دشمن بود. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمد امام در خطبه های نماز جمعه شوش با بیان اینکه حضور گسترده و چشمگیر ملت ایران در یوم ا… ۲۲ بهمن پاسخی قاطع […]

[ad_1]


امام جمعه شوش گفت: حضور پرشور و گسترده ملت ایران در راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن بهترین و کوبنده ترین پاسخ به تهدیدهای دشمن بود. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمد امام در خطبه های نماز جمعه شوش با بیان اینکه حضور گسترده و چشمگیر ملت ایران در یوم ا… ۲۲ بهمن پاسخی قاطع و دندان شکن به تهدیدات رئیس جمهوری متوهم آمریکا بود، افزود: امروز مردم ایران یک صدا جواب یاوه گویی های این رئیس جمهوری خام و بی تدبیر آمریکا را دادند.
وی اظهارکرد: ملت ایران خود را پشتیبان نظام و ولایت می داند و با حضور در این راهپیمایی بزرگ ، این درس را به دشمنان داد که هرگز از آرمان های نظام کوتاه نمی آید.
وی با تقدیر از حضور گسترده مردم شهرستان شوش در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: در تمام صحنه هایی که مردم ورود کرده اند دست دشمنان کوتاه شده است.
امام جمعه شوش افزود: ملت ایران نشان دادند که در هر حالتی پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هستند و در این راه، از هیچ تهدید و تحریمی نمی ‌هراسند.
حجت الاسلام امام ادامه داد: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نشان از شناخت کامل آنها از انقلاب و دشمنان انقلاب دارد.
وی در ادامه با تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه و تاکید بر الگوگیری از سبک زندگی حضرت زهرا(س) گفت:انقلاب ایران اسلامی فاطمی است در همین راستا هر برنامه فرهنگی باید در راستای معرفی شخصیت این بانوی گرامی باشد.
انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار